Без комиссии
1  / 8
Продам пентхаус ЖК На Прорізній Без % - фото 1
Продам пентхаус ЖК На Прорізній Без % - фото 2
Продам пентхаус ЖК На Прорізній Без % - фото 3
Продам пентхаус ЖК На Прорізній Без % - фото 4
Продам пентхаус ЖК На Прорізній Без % - фото 5
Продам пентхаус ЖК На Прорізній Без % - фото 6
Продам пентхаус ЖК На Прорізній Без % - фото 7
Продам пентхаус ЖК На Прорізній Без % - фото 8

Продам пентхаус ЖК На Прорізній Без %

Буча

Пожаловаться
120 000 $
1 224 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 4 декабря 2025, ID: 4535185
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 98 м2
  • Площадь кухни 32 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Планировка Пентхаус 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продам просторий видовий пентхаус в зданому будинку.
Документи готові до угоди, всі комунікації є і можна робити ремонт.

Про квартиру:
- площа 98м2
- стяжка, штукатурка, котел, дизайн проект в ціні.
- велика тераса і балкон ( вихід є з кожної кімнати)
- повноцінні 4 спальні
- всього 3 квартири на поверсі
- висока стеля

Про житловий комплекс
- опалення індивідуальне газове
- розташований в соснах
- свій парк і дитяча площадка
- новус і інші магазини прям біля дому ( готовність 2026р)
- кафе і ресторани
- дитячий садочок і школа
- зручний виїзд на Київ

Ціна 120000$
Без всяких %
Перегляди за попереднім записом

Більше фото, відеоогляд надішлю вам по запиту Viber, Telegram, WhatsApp
Обратная связь
Віталіна
офлайн