Без комиссии
1  / 20
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 1
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 2
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 3
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 4
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 5
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 6
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 7
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 8
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 9
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 10
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 11
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 12
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 13
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 14
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 15
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 16
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 17
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 18
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 19
Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії - фото 20

Продам однокімнатну квартиру від власника без комісії

Нововолынск

Пожаловаться
18 000 $
563 $ за м²
8 просмотров объявления | 2 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4878410
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 32 м2
  • Площадь кухни 6.7 м2
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам чисту та охайну квартиру в гарному житловому стані в затишному районі поруч нового стадіону за Собором , недалеко садочок , школа та озеро . Один власник , все працює ,є всі лічильники ,документи в повному порядку ,нові пластикові вікна , двері та сантехніка , замінений водяний стояк на днях , працює Осбб чистий підʼїзд ,приємні та тихі сусіди . Цікавить продаж або обмін на більшу з моєю доплатою , розгляну ваші пропозиції , телефонуйте !
Обратная связь
Роман
офлайн