1  / 7
Продам однокімнатну квартиру, малосімейка, центр  , не гуртожиток! - фото 1
Продам однокімнатну квартиру, малосімейка, центр  , не гуртожиток! - фото 2
Продам однокімнатну квартиру, малосімейка, центр  , не гуртожиток! - фото 3
Продам однокімнатну квартиру, малосімейка, центр  , не гуртожиток! - фото 4
Продам однокімнатну квартиру, малосімейка, центр  , не гуртожиток! - фото 5
Продам однокімнатну квартиру, малосімейка, центр  , не гуртожиток! - фото 6
Продам однокімнатну квартиру, малосімейка, центр  , не гуртожиток! - фото 7

Продам однокімнатну квартиру, малосімейка, центр , не гуртожиток!

Житомир, Сенный рынок

Пожаловаться
31 000 $
1 265 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4893988
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 24.5 м2
  • Площадь кухни 4.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Продаж 1-кімнатної квартири в центрі Житомира, початок вул. Лесі Українки.

4 поверх із 5 у цегляному будинку, не кутова.
Загальна площа — 24,5 м².
Кімната — 13,3 м², правильної квадратної форми з нішею під спальне місце.
Кухня — 4,9 м².

Квартира світла, тепла та доглянута, у хорошому житловому стані — заходь і живи без додаткових вкладень.

Встановлена газова колонка (завжди є гаряча вода).
Замінена електропроводка.
Замінені труби водопостачання та водовідведення.
У санвузлі — тепла підлога.
Лічильники на газ та воду.

Металопластикові вікна та балкон.
Нові надійні металеві вхідні двері.

Зручна локація — центр міста, поруч магазини, транспорт, навчальні заклади та вся необхідна інфраструктура.

Квартира вільна. Ключі передаються покупцю в день угоди.
Пропозиція від агенції нерухомості, послуги 700$.
Обратная связь
Катерина
офлайн