1  / 1
Продам квартиру ЖК Рівер Сіті - фото 1

Продам квартиру ЖК Рівер Сіті

Житомир, Корбутовка

Пожаловаться
58 000 $
1 149 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5022803
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 50.5 м2
  • Площадь кухни 17 м2
  • Этаж 12 
  • Этажность 16 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Панорамные окна, Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонується до продажу видова однокімнатна квартира в сучасному житловому комплексі River City.

Загальна площа — 50,5 м². Квартира розташована на 12 поверсі з 16, що забезпечує гарний панорамний вид та багато природного світла.

Стан — після забудовника, що дає можливість реалізувати власний дизайн-проєкт і створити простір повністю під себе, без переплат за чужий ремонт.

Вдале планування дозволяє зробити простору кухню-вітальню та окрему спальню. Великі вікна додають відчуття простору і відкривають приємний краєвид.

ЖК River City — це сучасний комплекс із розвиненою інфраструктурою: поруч магазини, зони відпочинку, зручна транспортна розв’язка.

Ідеальний варіант як для життя, так і для інвестиції.
Обратная связь
Анастасія АН Ріо
офлайн