1  / 2
Продам квартиру жк Ковалівський однокімнатна -41,8 - фото 1
Продам квартиру жк Ковалівський однокімнатна -41,8 - фото 2

Продам квартиру жк Ковалівський однокімнатна -41,8

Кропивницкий, Фортечный

Пожаловаться
22 000 $
526 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 7 декабря 2025, ID: 4556937
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 41.8 м2
  • Площадь кухни 16.8 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Комфорт Охраняемая территория, Лифт 
Описание
Продам квартиру жк Ковалівський однокімнатна -41,8
Переуступка квартири , вже почалися будівельні роботи в жк Ковалівський .
Моя ціна 22тис і треба доплатити новому забудовнику в районі 10тис

По закінченню будівництва 2026 (згідно плану будівництва) в квартирі буде виконано наступні види робіт:

- штукатурка несучих стін
- встановлені вхідні двері
- встановлені металопластикові вікна
- монтаж стояків системи водопостачання та каналізації;
- підведення систем електроенергії, води та газу до квартири;
- встановлені прилади обліку газу, електроенергії та води (по квартирні);
- встановлений двохконтурний котел;

Продаю по договору ПЕРЕУСТУПКИ.
Обратная связь
dariyakachan
офлайн