Без комиссии
1  / 14
Продам квартиру, зданий будинок, від власника - фото 1
Продам квартиру, зданий будинок, від власника - фото 2
Продам квартиру, зданий будинок, від власника - фото 3
Продам квартиру, зданий будинок, від власника - фото 4
Продам квартиру, зданий будинок, від власника - фото 5
Продам квартиру, зданий будинок, від власника - фото 6
Продам квартиру, зданий будинок, від власника - фото 7
Продам квартиру, зданий будинок, від власника - фото 8
Продам квартиру, зданий будинок, від власника - фото 9
Продам квартиру, зданий будинок, від власника - фото 10
Продам квартиру, зданий будинок, від власника - фото 11
Продам квартиру, зданий будинок, від власника - фото 12
Продам квартиру, зданий будинок, від власника - фото 13
Продам квартиру, зданий будинок, від власника - фото 14

Продам квартиру, зданий будинок, від власника

Белогородка

Пожаловаться
40 599 $
1 230 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 января 2026, ID: 4709985
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 33 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Комфорт Подогрев полов, Парковочное место 
Описание
Продам однокімнатну квартиру 33 м.кв на першому поверсі в новозбудованому будинку ЖК Амстердам Білогородка. Квартира тепла, вікна та балконом виходять в центр будинку, на (дитяча площадка). Будинок введений в експлуатацію!!!
Зручне та ергономічне планування, наявність балкона, квартира внутрішня. Будинок лише на 4 поверхи.
По ремонту: оштукатурені стіни, лазерна стяжка, якісні вхідні двері, лічильники, тепла підлога по всій квартирі,збільшена площа кухні до 10.8 кв м шляхом лоджиї, поклеїні якісні шпалери, плитка, стеля гіпсокартон.
У квартирі встановлений двоконтурний котел, який радуватиме Вас теплом та гарячою водою у будь-який час.
Квартира дуже світла та тепла сама по собі. За опалення платитимете справжні копійки.
На подвір'ї свої дитячі майданчики, спортивні майданчики.
Відмінне місце для комфортного життя, поруч автобусна зупинка – регулярно ходять автобуси, супермаркет Фора, спортзал Grafit, школа, дитячий садок, ринок. Напроти комплексу знаходиться Сільпо. Є всі комунікації. Без комісії, ремонт завершений, ставте мебель заходьте і живіть
Обратная связь
Максим 0635990507
офлайн
Похожие объявления
Продаж 2к квартири, середній поверх. (еВідновлення) Кривой Рог 16
  • Двухкомнатная
  • 48 м2
  • 4 / 9 эт.
20 900 $ Без комиссии
Ти давно шукаєш світлу, простору та затишну квартиру?! Пропоную Вашій увазі найкращій варіант просторої двокімнатної квартири у перспективному районі на мікрорайоні Сонячному. Поруч знаходяться ТЦ Ашан, Варус, АТБ, Метро, ​​спортивні клуби, дитячі садки, школа, є парки для прогулянки із сім’єю! Як рано-вранці так і пізно ввечері ви без проблем зможете підібрати як на роботу так і повернутися додому. Також є кілька безпечних паркінгів для вашого автомобіля Квартира розташована на четвертому поверсі девятиповерхового будинку. Загальна площа 48 кв.м. ,житлова 29 кв.м. а кухня 7 кв.м. Квартира не кутова, світла, тепла . Стан житловий, замінені вікна та сантехнічні комунікації. Зробленний ремонт у кімнатах та балконі (балкон заскленний, вікна МП). Залишаются меблі та техніка. Встановленно лічильники на воду, газ, світло. Продаж може бути , як з меблями та технікою, так і без. Не зволікайте, телефонуйте прямо зараз, щоб домовитися про перегляд або отримати додаткову інформацію.
Кривой Рог, Саксаганский
Продаж 2-к квартири просп. Європейського Союзу 45а Киев 6
  • Двухкомнатная
  • 69 м2
  • 5 / 13 эт.
152 000 $
Продаж 2-к квартири просп. Європейського Союзу 45а. Квартира дуже світла, якісні матеріали та техніка. Є підвал в домі. Всі комунікації на лічильниках. Поряд є магазини, садочки, школи та інше. 044 200 10 80
Киев, Подольский
Продаж 3-к квартири  вул. Олени Пчілки 2б Киев 3
  • Трехкомнатная
  • 97 м2
  • 6 / 22 эт.
120 000 $
Продаж 3-к квартири вул. Олени Пчілки 2б. Функціональне планування: велика кухня з барною стійкою + окрема затишна столова зона на переобладнаному балконі. Капітальний ремонт: на підлозі якісний ламінат та плитка із зоною теплої підлоги. Лоджії повністю засклені та капітально утеплені. 044 200 10 80
Киев, Дарницкий
офлайн
Максим 0635990507
На сайте с 16 апреля 2020