1  / 10
Продам квартиру з грубою на Адміральському проспекті - фото 1
Продам квартиру з грубою на Адміральському проспекті - фото 2
Продам квартиру з грубою на Адміральському проспекті - фото 3
Продам квартиру з грубою на Адміральському проспекті - фото 4
Продам квартиру з грубою на Адміральському проспекті - фото 5
Продам квартиру з грубою на Адміральському проспекті - фото 6
Продам квартиру з грубою на Адміральському проспекті - фото 7
Продам квартиру з грубою на Адміральському проспекті - фото 8
Продам квартиру з грубою на Адміральському проспекті - фото 9
Продам квартиру з грубою на Адміральському проспекті - фото 10

Продам квартиру з грубою на Адміральському проспекті

Одесса, Приморский

Пожаловаться
46 500 $
710 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 27 апреля 2026, ID: 4969833
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 65.5 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам квартиру з грубою в престижному районі Одеси

Проспект Адміральський кут 5-та станція Великого Фонтану біля МакДональдз

Квартира з характером та великим потенціалом. Є груба, що дозволяє облаштувати повноцінний камін — ідеальне рішення для затишку в дощові дні або спокійні ранки.

Загальна площа 65 м²
Другий поверх
Три окремі спальні
Є великий балкон +
свій власний гараж за домовленістю!

Квартира світла, з правильною плануванням, підходить як для життя, так і під орендний бізнес.
Можна реалізувати сучасний дизайн або залишити класичний стиль.

Локація одна з найкращих у місті:
— 15 хвилин пішки до Аркадії!
— поруч Парк Перемоги!
— престижний та затребуваний район
— поруч усе необхідне для комфортного життя: дитячі садки №173, №10, №147 ліцей №4, приватні школи «Ніка-М», «Маленький геній», Військово-морський ліцей, Військова академія, Міжнародний гуманітарний університет, Одеська юридична академія.
— зручна транспортна розв’язка маршрутки №175, №242, №4 тролейбуси №7, №9, №10

Телефонуйте вже зараз — покажемо у зручний час і домовимось швидко.
Обратная связь
AH ERA - Юлия Петровна
офлайн