1  / 15
Продам квартиру в самому серці міста - фото 1
Продам квартиру в самому серці міста - фото 2
Продам квартиру в самому серці міста - фото 3
Продам квартиру в самому серці міста - фото 4
Продам квартиру в самому серці міста - фото 5
Продам квартиру в самому серці міста - фото 6
Продам квартиру в самому серці міста - фото 7
Продам квартиру в самому серці міста - фото 8
Продам квартиру в самому серці міста - фото 9
Продам квартиру в самому серці міста - фото 10
Продам квартиру в самому серці міста - фото 11
Продам квартиру в самому серці міста - фото 12
Продам квартиру в самому серці міста - фото 13
Продам квартиру в самому серці міста - фото 14
Продам квартиру в самому серці міста - фото 15

Продам квартиру в самому серці міста

Житомир, Житний рынок

Пожаловаться
102 000 $
1 500 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 19 мая 2026, ID: 5021850
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 68 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Чешка 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
2х кімнатна квартира кутова Театральна/Велика Бердичівська.
2й поверх, 68 метрів,кімнати окремі,великий санвузол,балкон засклений кімнати.
Автономне газове опалення, кондиціонер, меблі.
Будинок із закритим двором,паркомісце.
Вільний продаж. Швидка угода
Обратная связь
Олеся
офлайн