1  / 5
Продам квартиру в Очакові - фото 1
Продам квартиру в Очакові - фото 2
Продам квартиру в Очакові - фото 3
Продам квартиру в Очакові - фото 4
Продам квартиру в Очакові - фото 5

Продам квартиру в Очакові

Очаков

Пожаловаться
32 950 $
602 $ за м²
5 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4878511
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 54.72 м2
  • Площадь кухни 10.2 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Сигнализация, Гараж 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам двокімнатну квартиру покращеного планування + гараж у 5-ти хвилинах ходи від під'їзду в м.Очаків Миколаївської області на третьому поверсі п'ятиповерхового будинку, розташованому у новому мікрорайоні на вулиці Потьомкіна.
У квартирі зроблено повний капітальний ремонт із якісних матеріалів у 2021 році. Продається із усіма меблями та побутовою технікою.
Квартира тепла, світла та затишна. Має індівідуальне опалення (2-х контурний газовий котел Bosch), ванна, балкон та лоджія - тепла підлога. Є бак з гідрофором і запасом води 300л. Санвузол роздільний. Чорно-біла дизайнерська кухня. Холодильник ноуфрост. Газова варильна поверхня, електрична духова шафа Samsung, пральна машинка - автомат. Невеликий Smart TV на кухні та великий у кімнаті (Samsung, 55").
В квартирі встановлена охоронна система сигналізації Ajax. Затишний чистий двір, чистий під'їзд.
Можливий продаж квартири без гаража.
Дзвонити після 12 години на Вайбер або Телеграммм +38********30
Обратная связь
Motovilina Olena
офлайн