Без комиссии
1  / 9
Продам квартиру в Дніпровському районі в оточенні соснового лісу - фото 1
Продам квартиру в Дніпровському районі в оточенні соснового лісу - фото 2
Продам квартиру в Дніпровському районі в оточенні соснового лісу - фото 3
Продам квартиру в Дніпровському районі в оточенні соснового лісу - фото 4
Продам квартиру в Дніпровському районі в оточенні соснового лісу - фото 5
Продам квартиру в Дніпровському районі в оточенні соснового лісу - фото 6
Продам квартиру в Дніпровському районі в оточенні соснового лісу - фото 7
Продам квартиру в Дніпровському районі в оточенні соснового лісу - фото 8
Продам квартиру в Дніпровському районі в оточенні соснового лісу - фото 9

Продам квартиру в Дніпровському районі в оточенні соснового лісу

Киев, Днепровский

Пожаловаться
12 900 $
662 $ за м²
1 просмотр объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 10 мая 2026, ID: 5006707
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 19.5 м2
  • Площадь кухни 19.5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Видеонаблюдение, Охраняемая территория, Парковочное место, Гостевой паркинг 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Вывоз отходов 
Описание
Продається затишна квартира в клубному будинку за доступною ціною - всього 12 900$

Цей будинок - ідеальне поєднання комфорту міського життя та усамітнення на природі. Він розташований в одному з найбільш екологічно чистих районів Києва, буквально на узліссі. Унікальна локація дарує відчуття заміського відпочинку, при цьому вся необхідна інфраструктура та метро «Лісова» знаходяться лише за 5-7 хвилин їзди.

Архітектура будинку - стильна та сучасна, з продуманою ергономікою та легкістю форм. Панорамні вікна великих розмірів наповнюють квартиру світлом і дозволяють насолоджуватися мальовничими краєвидами. Використані лише якісні будівельні матеріали, що забезпечує довговічність та комфорт.

Живучи тут, ви зможете щодня дихати чистим повітрям, гуляти лісопарком, відпочивати на зелених галявинах та одночасно користуватися всіма перевагами столиці. Відмінна транспортна розв'язка дозволяє швидко дістатися будь-якої точки міста.

Не пропустіть можливість купити квартиру, що поєднує зручність, естетику та близькість до природи!
Обратная связь
Андрей
офлайн