1  / 20
Продам квартиру Східний 1 - фото 1
Продам квартиру Східний 1 - фото 2
Продам квартиру Східний 1 - фото 3
Продам квартиру Східний 1 - фото 4
Продам квартиру Східний 1 - фото 5
Продам квартиру Східний 1 - фото 6
Продам квартиру Східний 1 - фото 7
Продам квартиру Східний 1 - фото 8
Продам квартиру Східний 1 - фото 9
Продам квартиру Східний 1 - фото 10
Продам квартиру Східний 1 - фото 11
Продам квартиру Східний 1 - фото 12
Продам квартиру Східний 1 - фото 13
Продам квартиру Східний 1 - фото 14
Продам квартиру Східний 1 - фото 15
Продам квартиру Східний 1 - фото 16
Продам квартиру Східний 1 - фото 17
Продам квартиру Східний 1 - фото 18
Продам квартиру Східний 1 - фото 19
Продам квартиру Східний 1 - фото 20

Продам квартиру Східний 1

Кривой Рог, Долгинцевский

Пожаловаться
18 850 $
449 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4888086
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 42 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность 16 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Кондиционер, Мебель на кухне, Гардероб, Лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам простору 1 кімнатну квартиру покращеного планування 42 квадратних метри Симонова 1а, 9 поверх в 16 поверховому будинку. Будинок тільки на електриці, газу немає. Дуже гарний вид з вікна. Косметичний ремонт зроблено у 2024 році влітку.

У квартирі є лічильники на все. Меблі залишаються .З техніки є бойлер, пральна машинка, холодильник, електрична піч, кондиціонер, телевізор . У кроковій доступності зупинка , школи, сади, укр пошта, нова пошта та багато інших магазинів.

Переоформлення навпіл.
Обратная связь
Татьяна Дмитроченко
офлайн