1  / 9
Продам квартиру після ремонту . - фото 1
Продам квартиру після ремонту . - фото 2
Продам квартиру після ремонту . - фото 3
Продам квартиру після ремонту . - фото 4
Продам квартиру після ремонту . - фото 5
Продам квартиру після ремонту . - фото 6
Продам квартиру після ремонту . - фото 7
Продам квартиру після ремонту . - фото 8
Продам квартиру після ремонту . - фото 9

Продам квартиру після ремонту .

Конотоп

Пожаловаться
20 000 $
606 $ за м²
16 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 января 2026, ID: 4707645
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 33 м2
  • Площадь кухни 5.7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 91-2000-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Решетки на окнах 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продається квартира після ремонту
Замінена каналізація на нову ( встановлений переливи і обраний клапан) перепаяна
вода ,замінена електрика на нову, закладі теплі поли по всій квартирі .
Пол під плиткою.
Витягнуті стіни поклеєні шпалери .
Потолок натяжні стелі.
Вікна нові пластикові.
Кухня нова .
Вхідні двері нові.
Квартира знаходиться на Франка.
Можливо продаж під Є відновлення .
Обратная связь
Fantom
офлайн
Похожие объявления
2-к квартира Дніпро, Соборний, 52000 $ Днепр 18
  • Двухкомнатная
  • 52 м2
  • 5 / 5 эт.
52 000 $
Продаж 2-кімнатної квартири на вул. Чернишевського ( Архітектора Олега Петрова) Нагірна частина міста Поверх 5/5 Площа: 52 кв.м Світла та затишна квартира з усім необхідним: Меблі та побутова техніка Гаряча вода (газова колонка) Встановлені лічильники Закритий двір, чистий під’їзд Торг можливий!
Днепр
Продам 3х.комн.квартиру 2 мкр Левый берег Каменское 5
  • Трехкомнатная
  • 64 м2
  • 6 / 9 эт.
22 300 $
Пропонуємо до продажу 3-кімнатну квартиру загальною площею 64 кв. м, розташовану на 6-му поверсі 9-поверхового будинку на проспекті Металургів. Не кутова. С/в роздільний. Встановлено м/п вікна, балкон та лоджія засклені, що дає відчутний комфорт, а також Ви будете позбавлені зайвого шуму. Виконано перепланування (збільшена кухня-студія), бетонна стяжка підлоги. Встановлено лічильник на воду, є лічильник на опалення (у під’їзді), що дозволить економити при оплаті компослуг. Нові вхідні двері. Стан квартири – під Ваш індивідуальний ремонт. Будинок розташований на 2-му мікрорайоні з розвиненою інфраструктурою: гімназія № 39, дитсадок, дитячо-юнацька спортивна школа «Надія», поліклініка, «Нова пошта», супермаркети «Варус» та «АТБ», ринок – все це буквально у кроковій доступності. Телефонуйте! Приїжджайте, дивіться, пропонуйте свій варіант ціни. Кожна пропозиція розглядатиметься індивідуально. Якщо у Вас є нерухомість, яку Ви хочете продати чи здати в оренду – телефонуйте! Ми працюємо на Ваших умовах, надаємо безкоштовні юридичні консультації, оформлюємо всю документацію та шукаємо потенційних покупців.
Каменское, 2 мкрн
Продаж 3-к квартири вул. Олександра Олеся 4а Киев 5
  • Трехкомнатная
  • 104 м2
  • 24 / 25 эт.
170 000 $
Продаж 3-к квартири вул. Олександра Олеся 4а. ЖК Варшавський. Кухня та балкон з видом на ліс. Три кімнати з видом у тихий двір на дитячий майданчик та панораму міста Києва. Стан після забудовника — можливе перепланування під власний дизайн-проєкт. Встановлені енергоефективні вікна Rehau, радіатори опалення, броньовані вхідні двері. Індивідуальні лічильники на тепло, воду та електроенергію — контроль над витратами. 044 200 10 80
Киев, Подольский
офлайн
Fantom
На сайте с 16 апреля 2020