1  / 14
Продам квартиру особнячного типу в Городку - фото 1
Продам квартиру особнячного типу в Городку - фото 2
Продам квартиру особнячного типу в Городку - фото 3
Продам квартиру особнячного типу в Городку - фото 4
Продам квартиру особнячного типу в Городку - фото 5
Продам квартиру особнячного типу в Городку - фото 6
Продам квартиру особнячного типу в Городку - фото 7
Продам квартиру особнячного типу в Городку - фото 8
Продам квартиру особнячного типу в Городку - фото 9
Продам квартиру особнячного типу в Городку - фото 10
Продам квартиру особнячного типу в Городку - фото 11
Продам квартиру особнячного типу в Городку - фото 12
Продам квартиру особнячного типу в Городку - фото 13
Продам квартиру особнячного типу в Городку - фото 14

Продам квартиру особнячного типу в Городку

Городок

Пожаловаться
78 000 $
1 054 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 20 мая 2026, ID: 5029720
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 74 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
Описание
Продається трикімнатна квартира загальною площею 72.4 м² у затишному місті Городок (Львівська область). Помешкання розташоване на першому поверсі двоповерхового будинку квартирного типу, що дає відчуття приватного будинку.
​Основні характеристики (згідно з техпаспортом):
​Локація: м. Городок, вул. Січових Стрільців, 18.
​Поверх: 1 із 2.
​Планування: Просторе та функціональне. Три роздільні житлові кімнати (18.3 м², 22.5 м² та 13.4 м²). Є містка кладова (5.1 м²) для зберігання речей.
​Стан: Квартира житлова, але потребує сучасного ремонту, що дозволить вам реалізувати власні дизайнерські ідеї. Підлога — класичний дерев'яний паркет та дошка.
​Комунікації: Індивідуальне опалення (встановлено газовий котел та класичні чавунні радіатори). Є всі лічильники (газ, світло).
​Переваги об’єкта:
​Простір: Велика площа та високі стелі (2.91 м) створюють відчуття простору.
​Тихий район: Будинок розташований у затишній локації з невеликою кількістю сусідів.
​Прибудинкова територія: Є власна земельна ділянка під вікнами (невеличкий город/палісадник) та викладена бруківкою зона для паркування авто.
​Юридична чистота: В наявності свіжий технічний паспорт (виготовлений у листопаді 2025 року), всі документи готові до переоформлення.
​Це ідеальний варіант для великої родини або для тих, хто шукає спокійне житло з власною територією недалеко від Львова.
Ціна 78000$
Обратная связь
Ірина
офлайн