1  / 8
продам квартиру Ічня - фото 1
продам квартиру Ічня - фото 2
продам квартиру Ічня - фото 3
продам квартиру Ічня - фото 4
продам квартиру Ічня - фото 5
продам квартиру Ічня - фото 6
продам квартиру Ічня - фото 7
продам квартиру Ічня - фото 8

продам квартиру Ічня

Ичня

Пожаловаться
18 000 $
231 $ за м²
53 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 8 июля 2025, ID: 4055610
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 78 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж 1.2 
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Планировка Многоуровневая 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Комфорт Ванна, Гардероб 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам дві квартири (1-й та 2-й певерхи - пів будинку) в 4-х квартирному житловому будинку. Будинок знаходиться в центрі міста (ядро міста), поруч все необхідне. У власності також внутрішній дворик (близько 2-х соток) та присадибна ділянка (близько 1 сотки).
Нерухомість можливо використовувати в якості комерції (для цього є перший поверх, окремий фасадний вихід на центральну площу міста) та житла (другий поверх), або в якості двохрівневої житлової квартири - все на Ваш смак! План першого поверху додається. План другого поверху такий самий, але без веранди.
Обратная связь
Тетяна
онлайн