Без комиссии
1  / 20
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 1
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 2
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 3
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 4
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 5
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 6
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 7
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 8
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 9
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 10
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 11
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 12
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 13
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 14
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 15
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 16
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 17
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 18
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 19
Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий - фото 20

Продам котедж новий з ремонтом 2х поверховий

Ужгород

Пожаловаться
199 650 $
1 650 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 13 июля 2026, ID: 5161893
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Коттедж 
  • Комнат
  • Общая площадь 121 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 2 сот.
  • Ремонт Авторский проект 
  • Комфорт Душевая кабина, Балкон, Терраса, Камин 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам новий сучасний котедж двоповерховий-в місті Ужгород в районі Єпіцентру, з ремонтом, каміном сантехнікою і меблями.
121 кв.м.-загальної площі
( є ще 116 кв.м. поряд) (1650 за кв.м.) без комісії для покупця- від забудовника.
Висока стеля, товсті утеплені стіни, автоматичні ворота, паркомісце, є внутрішній дворик з терасою, асфальтована дорога.
В будинку два сан вузла, балкони, кухня- вітальня, три спальні, балкони.
Обратная связь
Teтяна АН Iva-corporation
офлайн
Похожие объявления
Уютный дом с евро ремонтом в фонтанке Фонтанка 3
  • Трехкомнатная
  • 80 м2
  • 5 соток
165 000 $
Одесса ФонтанКа 2 Продам ДОМ 80 м.кв. , 1 этаж, 3 комнаты, кухня студия, санузел, угловой участок 5 соток. Евроремонт Газ, свет, вода, асфальт, ландшафт, газон, место для 2-3х авто. 165000$ 0671844975 Татьяна
Фонтанка
Продаж будинку на Артемі ( єВідновлення) Кривой Рог 19
  • Трехкомнатная
  • 65 м2
  • 10 соток
42 500 $ Без комиссии
Пропонуємо до продажу добротний будинок загальною площею 64,5 м², розташований на земельній ділянці 10 соток. Будинок глинобитний, обкладений цеглою, теплий та міцний. Зручне планування включає три окремі житлові кімнати, простору кухню площею 8,9 м², великий санвузол та два коридори. Житлова площа становить 42,2 м². У будинку вже виконані основні підготовчі роботи: стіни вирівняні та повністю підготовлені під поклейку шпалер, встановлені металопластикові вікна, замінені міжкімнатні двері. Підключені всі необхідні комунікації: газове опалення, газова колонка, центральна каналізація, водопостачання та електроенергія. Подвір’я просторе та доглянуте. На території розташований великий капітальний гараж зі смотровою ямою, що стане справжньою знахідкою для автовласників. Також є естакада для обслуговування автомобіля, літня кухня, капітальний погріб та окреме приміщення, яке можна облаштувати під майстерню, склад або використовувати для власної справи. Ділянка площею 10 соток дає достатньо місця для саду, городу чи облаштування комфортної зони відпочинку. На подвір’ї ростуть виноград та плодові дерева, створюючи затишну атмосферу. Будинок розташований у спокійному районі з хорошим під’їздом. Це чудовий варіант для сім’ї, яка шукає просторий будинок із власною земельною ділянкою, а також для тих, кому важливо мати великий гараж, майстерню та місце для обслуговування автомобіля. Телефонуйте, відповім на всі запитання та організую перегляд у зручний для вас час.
Кривой Рог, Саксаганский
Продам Дом в Корабельном районе (Балабановка) Николаев 10
  • Двухкомнатная
  • 64 м2
  • 6 соток
17 000 $
Возможна продажа по программам! В продаже дом в обычном жилом состоянии в тихом и спокойном месте Корабельного района В доме 2 комнаты Крыша шифер Отопление - печь + електро конвектор Участок 6 соток Удобства на улице Есть фундамент под строительство еще одного небольшого домика Небольшой ухоженный огород Асфальтированная улица Приглашаю к просмотру, звоните!
Николаев, Корабельный
офлайн
Teтяна АН Iva-corporation
На сайте с 16 апреля 2020