1  / 4
Продам кімнату , пр. Ювілейний, ТРК Украіна. - фото 1
Продам кімнату , пр. Ювілейний, ТРК Украіна. - фото 2
Продам кімнату , пр. Ювілейний, ТРК Украіна. - фото 3
Продам кімнату , пр. Ювілейний, ТРК Украіна. - фото 4

Продам кімнату , пр. Ювілейний, ТРК Украіна.

Харьков, Салтовский

Пожаловаться
5 300 $
279 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 16 марта 2026, ID: 4848370
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 19 м2
  • Площадь кухни 20 м2
Описание
Продам кімнату в будинку готельного типу, загальною площею 19 м.кв., житлова 12 м.кв.район Салтівка. Кімната світла, тепла, в житловому стані. вікна мпв, нова сучасна батарея. Блок на 4 кімнати, мешканці жінки. доброзичливі сусідки. Охайний,спільний душ, кухня з газовими плитами, також в доброму стані. Є підсобне приміщення для розташування пральних машин. До транспорту 5 хв., до метро ст. Барабашова 10-15 хв. пішки! Поруч супермаркети, ринок, поліклініка, парк! Кімната вільна, ключі на угоді!ТОРГ!
Обратная связь
Світлана
офлайн