1  / 12
Продам кімнату на Павловому полі. - фото 1
Продам кімнату на Павловому полі. - фото 2
Продам кімнату на Павловому полі. - фото 3
Продам кімнату на Павловому полі. - фото 4
Продам кімнату на Павловому полі. - фото 5
Продам кімнату на Павловому полі. - фото 6
Продам кімнату на Павловому полі. - фото 7
Продам кімнату на Павловому полі. - фото 8
Продам кімнату на Павловому полі. - фото 9
Продам кімнату на Павловому полі. - фото 10
Продам кімнату на Павловому полі. - фото 11
Продам кімнату на Павловому полі. - фото 12

Продам кімнату на Павловому полі.

Харьков, Киевский

Пожаловаться
5 600 $
311 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 16 марта 2026, ID: 4848411
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 18 м2
  • Площадь кухни 11 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Гостинка 
  • Отопление Централизованное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
Описание
Продається кімната на Павловому полі. Четвертий поверх в 5 поверховому будинку. Кімната світла, простора, тепла. Новий ремонт, металопластикове вікно, меблі, диван, пральна машина, wi-fi. Поруч супермаркет, парк Саржин яр, поліклініка, укриття.
Обратная связь
Зоя
офлайн