Продам капітальний гараж в Дарницькому р-ні ГК "Славутич" Затишна, 7Б
Добавлено: 17 декабря 2025, ID: 4598970
Характеристики
-
Вид гаража
Гараж
-
Материал
Бетонный
-
Общая площадь
62 м2
-
Коммуникации
Электричество, Асфальтированная дорога
-
Комфорт
Яма, Стеллажи, Охрана, Отопление, Спальное место
-
Инфраструктура
Автомойка, Шиномонтаж, АЗС, Зарядка электромобилей, СТО, Автомагазин, Авторынок запчастей, Остановка транспорта
Описание
Продається капітальний гараж в Дарницькому районі ГК "Славутич" вулиця Затишна, 7Б з виїздом на вул. Здолбунівська та вул. Ревуцького дуже зручне розташування
Загальна площа 64,7 м²
Перший поверх (Гараж)площа 22,5 м² висотою 2,3 м. стіни виготовлені з бетонних блоків, перекриття бетонні плити. Висота воріт 1,9 м. ширина 2,5 м.
Підвал складається з двох приміщень площею 12 м² і 4 м² та приміщення площею 5 м² оглядової ями з металевими сходами. Стіни підвалу виготовлені з бетонних фундаментних блоків, висота 2,2 м. перекриття між підвалом і першим поверхом бетонні плити.
Другий поверх площа 21 м² висота 2,2 м. стіни виготовлені з бетонних блоків та обшиті дерев'яною вагонкою, на підлозі паркет, перекриття бетонні плити.
Електрика підключена безпосередньо від КТП та розведена по всім приміщенням.
В підвальному приміщенні передбачено місце під свердловину.
Вїзд на територію кооператив через охорону.
Характеристика гаража: ширина гаража - 3,8 м.
довжина гаража - 5,9 м.
ширина воріт - 2,5 м.
висота воріт - 1,9 м.
Дуже перспективний гараж під різноманітні потреби.
Оглядова яма, комора, підвал, гараж, другий поверх, перекриття бетонні плити, ворота металеві, електрика, стелажі.
Вартість 19000$ торг
Похожие объявления
3
Пропозиція від власника!
Підземний паркінг — 3 місця
вул. Жуковського / Польська
Підходить для великих автомобілів
Можна встановити ролети — буде як гараж
3
Пропозиція від власника!
Підземний паркінг — 3 місця
вул. Жуковського / Польська
Підходить для великих автомобілів
Можна встановити ролети — буде як гараж
5
Продам капітальний залізобетонний гараж по вулиці Олекси Тихого (Виборзька). Навпроти будинку 95. Цільна коробка, криша не тече, стелажі по периметру. Внутрішній розмір: 5мх3.4мх2.6м. Проєм на вїзд: 2.88х1.95. Власник. Є покупні документи на залізо-бетонну конструкцію. Ціна: 9000 у.є.
Киев, Соломенский, Грушки