Без комиссии
1  / 8
Продам євро2к квартиру в Бучі! Є газ! Сертифікат - ТАК - фото 1
Продам євро2к квартиру в Бучі! Є газ! Сертифікат - ТАК - фото 2
Продам євро2к квартиру в Бучі! Є газ! Сертифікат - ТАК - фото 3
Продам євро2к квартиру в Бучі! Є газ! Сертифікат - ТАК - фото 4
Продам євро2к квартиру в Бучі! Є газ! Сертифікат - ТАК - фото 5
Продам євро2к квартиру в Бучі! Є газ! Сертифікат - ТАК - фото 6
Продам євро2к квартиру в Бучі! Є газ! Сертифікат - ТАК - фото 7
Продам євро2к квартиру в Бучі! Є газ! Сертифікат - ТАК - фото 8

Продам євро2к квартиру в Бучі! Є газ! Сертифікат - ТАК

Буча

Пожаловаться
42 000 $
944 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4959797
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 44.5 м2
  • Площадь кухни 18 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Монолитный 
  • Комфорт Гардероб, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам євро2к квартиру без ремонту в сучасному розвинутому мікрорайоні. Поруч державний садочок, Фора, поліклініка, аптеки, кав'ярні, салони краси тощо.
Будинок зданий, комунікації всі заведені, двуконтурний газовий котел встановлений та входить у вартість. Квартира світла й простора, правильне планування

Площа - 44,5м2
Опалення: індивідуальне газове опалення

єОселя, Сертифікат, Постанова - ТАК!

Записуйтесь на перегляд в зручний для Вас час
Обратная связь
Віра
офлайн