1  / 2
Продам или обменяю земельный участок ( пай ) на квартиру в Марганце. - фото 1
Продам или обменяю земельный участок ( пай ) на квартиру в Марганце. - фото 2

Продам или обменяю земельный участок ( пай ) на квартиру в Марганце.

Марганец

Пожаловаться
223 647.51 грн.
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 26 августа 2026, ID: 5247835
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города до 5 км. 
  • Кадастровый номер 1225482900 
  • Площадь участка 2095 соток
Описание
Продам земельный участок ( пай ), 2.095 гектар, расположенный между г.Марганец и с.Заря Томаковского района ( Мировская громада ), или обменяю его по договорённости на квартиру в г.Марганец ( район Ворошиловки или Института ) возможно с моей или Вашей доплатой. Все документы на землю оформлены согласно законодательства. По всем вопросам обращаться по указанному телефону 0 6 8 8 5 7 0 1 0 2 . Цена указана за весь пай.
Обратная связь
alexandercool7775
офлайн
Похожие объявления
Участок 15соток г.Носовка Носовка 4
    1 200 $
    Земельна ділянка розташована в м.Носівка, оброблена, без бур'яну, 2 Акти на дві ділянки - один під забудову, другий для ведення сільського господарства, ділянки ухожені, на ділянці стоїть електричний стовп.
    Носовка
    Земельна ділянка 1.5 га з незавершеним будівництвом с. Неліпино | м. Свалява Свалява 11
      989 $
      Продаю незавершене будівництво промислової будівлі на зем. ділянці площею 1,5 га (150 соток), акт, розташоване на границі м. Свалява та с. Неліпино. Цільове призначення ділянки- промислове будівництво. Об’єкт розташований на землях с. Неліпино, 500 м. від м. Свалява, вул. Торгова 20. На ділянці знаходяться цоколь адмін будівлі, фундаменти під колони для будівлі 120/18 м. Можна поставити любу частину. Територія грунт, до асфальту 500 м, дорога відсипана щебнем,ел. енергія. Ціна 989 $ за сотку. Власник Петро. Дякую за покупку.
      Свалява
      Продаж земельної ділянки під житлову забудову, 10 Га Київська обл. Без комісії. Киев 10
        300 $
        Унікальна пропозиція для забудовників та інвесторів! Земельний масив 33 га під забудову біля КМ «Swisstown» Київська область (с. Копилів) лише 40 км від Києва по Житомирській трасі. Можлива купівля як усього масиву, так і окремих його частин. Ділянка юридично складається з 3 наділів: 20 га 10 га 3 га Переваги об'єкта: Призначення: під котеджну забудову (КМ, таунхауси, еко-резорт). Комунікації: До ділянки вже підведено газ.. Рельєф та ландшафт: Ділянка рівна. Місцями на території росте ліс. Всього за 7 км від ділянки пройде Нова Кільцева дорога (ВКАД). Локація-преміум: навпроти елітного котеджного містечка Swisstown («Швейцарське містечко»). Супер-ціна для цієї локації: всього 300 у.е. за сотку! БЕЗ КОМІСІЇ (від власника).
        Киев, Святошинский
        офлайн
        alexandercool7775
        На сайте с 16 апреля 2020