1  / 3
Продам гараж в центре города - фото 1
Продам гараж в центре города - фото 2
Продам гараж в центре города - фото 3

Продам гараж в центре города

Самар

Пожаловаться
8 500 $
509 $ за м²
25 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 3 ноября 2025, ID: 4452692
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Кирпичный 
  • Общая площадь 16.7 м2
Описание
Продам гараж, площа Героїв, 16

Продається гараж за адресою: площа Героїв, 16.
• Земельна ділянка — 2 сотки, приватизована

• Ідеально підходить для зберігання автомобіля, інструментів або використання в господарських цілях
Обратная связь
Елена
офлайн