1  / 15
Продам гараж с.Шасливе. ЖК7-Я, Гаражн. кооператив «Надія», місце349 кадастровий номер  3220888001:01 - фото 1
Продам гараж с.Шасливе. ЖК7-Я, Гаражн. кооператив «Надія», місце349 кадастровий номер  3220888001:01 - фото 2
Продам гараж с.Шасливе. ЖК7-Я, Гаражн. кооператив «Надія», місце349 кадастровий номер  3220888001:01 - фото 3
Продам гараж с.Шасливе. ЖК7-Я, Гаражн. кооператив «Надія», місце349 кадастровий номер  3220888001:01 - фото 4
Продам гараж с.Шасливе. ЖК7-Я, Гаражн. кооператив «Надія», місце349 кадастровий номер  3220888001:01 - фото 5
Продам гараж с.Шасливе. ЖК7-Я, Гаражн. кооператив «Надія», місце349 кадастровий номер  3220888001:01 - фото 6
Продам гараж с.Шасливе. ЖК7-Я, Гаражн. кооператив «Надія», місце349 кадастровий номер  3220888001:01 - фото 7
Продам гараж с.Шасливе. ЖК7-Я, Гаражн. кооператив «Надія», місце349 кадастровий номер  3220888001:01 - фото 8
Продам гараж с.Шасливе. ЖК7-Я, Гаражн. кооператив «Надія», місце349 кадастровий номер  3220888001:01 - фото 9
Продам гараж с.Шасливе. ЖК7-Я, Гаражн. кооператив «Надія», місце349 кадастровий номер  3220888001:01 - фото 10
Продам гараж с.Шасливе. ЖК7-Я, Гаражн. кооператив «Надія», місце349 кадастровий номер  3220888001:01 - фото 11
Продам гараж с.Шасливе. ЖК7-Я, Гаражн. кооператив «Надія», місце349 кадастровий номер  3220888001:01 - фото 12
Продам гараж с.Шасливе. ЖК7-Я, Гаражн. кооператив «Надія», місце349 кадастровий номер  3220888001:01 - фото 13
Продам гараж с.Шасливе. ЖК7-Я, Гаражн. кооператив «Надія», місце349 кадастровий номер  3220888001:01 - фото 14
Продам гараж с.Шасливе. ЖК7-Я, Гаражн. кооператив «Надія», місце349 кадастровий номер  3220888001:01 - фото 15

Продам гараж с.Шасливе. ЖК7-Я, Гаражн. кооператив «Надія», місце349 кадастровий номер 3220888001:01

Счастливое

Пожаловаться
269 999 грн.
6 750 грн. за м²
14 просмотров объявления | 2 сегодня Показать статистику
Добавлено: 17 декабря 2025, ID: 4599433
Характеристики
  • Вид гаража Гараж 
  • Материал Пеноблок 
  • Общая площадь 40 м2
  • Коммуникации Без коммуникаций 
  • Комфорт Яма 
  • Инфраструктура Автомойка, Шиномонтаж, Зарядка электромобилей, СТО, Автомагазин, Остановка транспорта 
Описание
Продам гараж в с.Щасливе. Кооператив
«Надія». Місце 349 .2-га лінія від ЖК 7-Я.Двосторонній ,!! є підʼїзд з обох боків. Є окремо місце для парковки авто, або для бесідки чи маленької грядки. Фундамент бетонний, стіни -газоблок. Фундамент дозволяє добудувати 2-й поверх. Я будівельник, можу допомогти з робою, краном та матерʼялами, встановленням автоматичних воріт.
Площа ділянки 0.4 сотки. Площа гаража 28м2. Другий поверх можна зробити 40м2. .. .Є місце для септика. До питтєвої води 25м глибини, можемо допомогти вирити свердловину. Гараж в робочому стані, охайний вїзд,можна відразу використовувати. Можливий обмін на авто з нашою доплатою! Огляд можливий у будь-який час.
Обратная связь
олег
офлайн