1  / 8
Продам дворівневу квартиру ЖК Оранж парк з документами - фото 1
Продам дворівневу квартиру ЖК Оранж парк з документами - фото 2
Продам дворівневу квартиру ЖК Оранж парк з документами - фото 3
Продам дворівневу квартиру ЖК Оранж парк з документами - фото 4
Продам дворівневу квартиру ЖК Оранж парк з документами - фото 5
Продам дворівневу квартиру ЖК Оранж парк з документами - фото 6
Продам дворівневу квартиру ЖК Оранж парк з документами - фото 7
Продам дворівневу квартиру ЖК Оранж парк з документами - фото 8

Продам дворівневу квартиру ЖК Оранж парк з документами

Крюковщина

Пожаловаться
74 900 $
960 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 декабря 2025, ID: 4532250
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 78 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 11 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
Описание
Продам дворівневу квартиру 78 кВ.м в ЖК Оранж парк з документами.
В квартирі присутні 2 санвузли, гардеробна, 2 лоджії
В квартирі зроблена цементно-піщана стяжка, чорнова машинна штукатурка, стоїть двоконтурний газовий котел, стоять радіатори, електрика заведена в квартиру, якісні метало-пластикові вікна, лічильники, вхідні двері. Працює ліфт.

ЖК закритого типу, працює охорона
Поруч розвинена інфра-структура, в житловому комплексі є дитячий садок, дитячі та спортивні майданчики.
Поруч з ЖК є супермаркети (Фора, Атб, Новус), нова пошта, спортивний клуб. В пішій доступності ліс та озеро з комплексом для відпочинку Характер парк.
Зручне транспортне сполучення з метро Теремки (пряма маршрутка) та Севастопольською площею.

Квартира готова до ремонту
Обратная связь
Дарья
офлайн