Без комиссии
1  / 5
Продам двокімнатну квартиру на Раківці! - фото 1
Продам двокімнатну квартиру на Раківці! - фото 2
Продам двокімнатну квартиру на Раківці! - фото 3
Продам двокімнатну квартиру на Раківці! - фото 4
Продам двокімнатну квартиру на Раківці! - фото 5

Продам двокімнатну квартиру на Раківці!

Кременчуг

Пожаловаться
18 600 $
413 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5016398
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 45 м2
  • Площадь кухни 6 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Хрущевка 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна 
Описание
У продажу двокімнатна квартира на першому поверсі.

Тихий затишний двір, зручне місце розташування, все необхідне в кроковій доступності.
Зупинка транспорту біля двору.

Хороший варіант для тихого та спокійного життя!

Квартира підійде для молодої сім'ї та ідеально для пенсіонерів.
Поруч Дніпро та чудова природа!

Оплата сертифікатом також можлива.

Телефонуйте та домовимося про перегляд!
Обратная связь
Юрій
офлайн