Без комиссии
1  / 8
Продам дом в пригороде  15 км от шевчика - фото 1
Продам дом в пригороде  15 км от шевчика - фото 2
Продам дом в пригороде  15 км от шевчика - фото 3
Продам дом в пригороде  15 км от шевчика - фото 4
Продам дом в пригороде  15 км от шевчика - фото 5
Продам дом в пригороде  15 км от шевчика - фото 6
Продам дом в пригороде  15 км от шевчика - фото 7
Продам дом в пригороде  15 км от шевчика - фото 8

Продам дом в пригороде 15 км от шевчика

Запорожье, Шевченковский

Пожаловаться
35 000 $
140 $ за м²
1 просмотр объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 15 декабря 2025, ID: 4588112
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Тип дома Дача 
  • Комнат
  • Общая площадь 250 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 32 сот.
  • Ремонт Евроремонт 
Описание
Продаётся уютный двухэтажный дом в тихом и спокойном месте, в с.Нагорное. Идеально подходящий для комфортного проживания круглый год.
Дом тёплый, светлый, полностью готов к заселению.
Два полноценных этажа +балкон (идеально под зимний сад), подвал на весь дом и гараж с выходом в дом
В доме 5 комнат, 2 ванные
Подведены газ, центральная вода и техническая вода.
Просторный ухоженный участок(15 и 17 соток), на участке сад и большая теплица
Удобный подъезд, до главной асфальтной дороги 70 м, спокойные соседи, чистый воздух
Дом подойдёт для семьи, для отдыха за городом или для тех, кто хочет жить в тишине, но с комфортом.
Остальные вопросы по телефону
Дополнительные фото и подробности — по запросу. Или скину в мессенджер
Обратная связь
Valera
офлайн
Похожие объявления
Продаж будинку. Довгинцівський район. Незалежне. Кривой Рог 18
  • Четырехкомнатная
  • 220 м2
  • 10 соток
14 300 $
Довгинцівський район. Котеджне селище " Незалежне ". Кінцева зупинка 265 маршруту. Вулиця Поповича. Асфальтована вулиця. Дворівневий, цегляний котедж. Перший рівень технічний ( гараж, котельня, технічне приміщення ). Другий рівень житловий ( 4-кімнати, велика кухня, санвузол ) . Електрика і вода підключені , септик зроблено, газ ( воздушка ) проходить в кінці ділянки. Будинок без внутрішнього оздоблення. Юридично введено в експлуатацію, земельна ділянка 10 сотих приватизована. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Планування додано до фото. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Долгинцевский
Продаж будинку. Село Новотаромське. ( Валове ). Напрямок Кудашівки. Кривой Рог 17
  • Двухкомнатная
  • 70 м2
  • 10 соток
17 500 $ Без комиссии
Село Новотаромське, колишне Валове. Напрямок Кудашівки, турбази, 25 кілометрів від Кривого Рогу. Продаж будинку біля річки, неймовірні краєвиди. Будинок газифікований, вода в будинку. Підходить як для постійного проживання так і для відпочинку ( дачі ). Гарний жилий стан. Новий дах ( металочерепиця ). Металопластикові вікна і труби. Коридо, кухня і велика кімната на 1-му поверсі, і велика жила кімната на мансардному поверсі. Будинок утеплений, пофарбований. Є альтанка з мангалом. Зручності у дворі ( можливо зробити в будинку). 10 сотих землі, город виходить до річки. Село велике , є школа, дитячий садок, магазини, сполучення з містом. Документи готові. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог
Продаж будинку. Мікрорайон Ювілейний. Заходь і живи! Кривой Рог 20
  • Четырехкомнатная
  • 150 м2
  • 7 соток
155 000 $ Без комиссии
Мікрорайон Ювілейний. Вулиця Ревенка Владислава ( раніше Скляра ). Дуже зручне місце. Усе поруч. Асфальтована вулиця. Центральна каналізація. Продаж 2-х поверхового будинку. 2015 року побудови. Стіни ракушняк, утеплений, дах бітумна черепиця ( м'яка). Повний ремонт, усі комунікації нові. Металопластикові вікна і труби. Двухконтурний газовий котел. Нова електрика ( встановлено інвертор і акумулятори), світло є завжди. Тепла підлога. Кондиціонери. Гарний жилий стан. Вбудована кухня і техніка. Меблі в спальнях і вітальні також залишаються, залишається майже все. В будинку три окремі спальні, велика вітальня, кухня, два санвузли, кладова, гардеробні, великий панорамний балон. У дворі капітальна альтанка з мангалом і водою. Є погріб, вольєр, і технічні споруди. Земельна ділянка приватизована, 7 сотих, гарно спланована, є і декоративна зона ( газон , хвойні насадження), також є город і фруктові дерева. Гарна пропозиція, заходь і живи. Без боргів і проблем. Телефонуйте розповім детальніше. Ваш рієлтор Роман.
Кривой Рог, Саксаганский
офлайн
Valera
На сайте с 16 апреля 2020