1  / 20
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 1
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 2
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 3
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 4
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 5
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 6
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 7
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 8
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 9
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 10
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 11
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 12
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 13
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 14
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 15
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 16
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 17
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 18
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 19
Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка - фото 20

Продам дом в ЛЕСУ 300m² участок 19 соток, Хадосовка

Ходосовка

Пожаловаться
850 000 $
2 394 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 13 декабря 2025, ID: 4582621
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Коттедж 
  • Комнат
  • Общая площадь 355 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 19 сот.
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик 
Описание
Пропонується на продаж двоповерховий будинок з басейном критим у закритому котеджному містечку в с. Ходосівка, що за всього 10 хвилин їзди від Києва.
Будинок загальна площа 292.7м.кв
Будинок +терасси та ґанок 354,33м.кв
Ділянка 19 соток.

Планування:
Перший поверх:
• гараж, котельня, санвузол, кухня-вітальня з кладовою і з виходом на криту терасу, гостьова спальня;

Другий поверх:
• майстер-спальня з окремим санвузлом та гардеробом + є вихід до тераси; кабінет; дитяча + гардероб; спальня; загальний санвузол; гардеробна кімната;

Комунікації:

Електропостачання – 20 кВт, 3 фази;
Вода – власна свердловина;
Каналізація – індивідуальний септик з переливом на 12 м3.

Про будинок:
Будинок розташований в котеджному містечку;
Асфальтована дорога;
Простора ділянка;
Є гараж на 2 авто;
По всьому будинку розведена електрика;
Простора та облашована зона BBQ;
Фундамент – монолітно-стрічковий, гідроізольований та утеплений;
Стіни – червона цегла;
Утеплення – пінополістирол 150 мм;
Фасад – керамограніт поєднано з термодеревом та декоративною штукатуркою;
Перекриття – монолітний бетон;
Вікна – від Framex, панорамні, енергозберігаюч, алюмінієвий профіль, з аргоном;
Дах – фальцева покрівля;
В будинку зроблено все під чистове оздоблення: розведена елекрика та сантехніка;
Поручні на терасі – гартоване скло;
Рулонний газон та система автоматичного поливу Hunter;