1  / 20
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 1
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 2
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 3
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 4
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 5
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 6
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 7
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 8
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 9
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 10
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 11
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 12
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 13
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 14
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 15
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 16
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 17
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 18
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 19
Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка - фото 20

Продам дом район карьера, Красный камень, Кайдаки, Диёвка

Днепр, Новокодакский

Пожаловаться
125 000 $
714 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 13 июня 2026, ID: 5094811
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 175 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 7 сот.
  • Отопление Собственная котельная 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Отличное местоположение! Метро, АТБ, остановка транспорта. Широкая , асфальтированная дорога ко двору. И при этом очень тихое место. Ровный участок сем соток! Дом 2000 года постройки!

Дом очень теплый (шлаколитой+ облицовка красный кирпич).

Три большие раздельные комнаты. Зал с камином. Большая кухня. Гардероб. Душевая комната с санузлом. Джакузи. И это все только на первом этаже.

Есть шикарная мансарда. Свободная планировка. С ремонтом.

Дом отапливается - газовый турбированый котёл.
Под домом капитальный подвал.

Участок большой, есть заезд для трёх машин, зоны отдыха и место под клумбу и даже огородика). Отдельная котельная с новым твердотопливным котлом.

Дом ждет свою семью!

Звоните ответу на все Ваши вопросы!
Обратная связь
Инна
офлайн
Похожие объявления
Продам будинок в селі Лютіж, Вишгородського р-ну. Без комісії Лютеж 20
  • Пятикомнатная
  • 168 м2
  • 15.5 соток
140 000 $ Без комиссии
Продам будинок для великої родини в селі Лютіж, Петрівська ОТГ. Відстань до Києва — 18 км. Передбачено погріб, який також слугує і сховищем. Альтернатива квартирі з багатьма перевагами. Земельна ділянка 15,5 сот. Правильної форми. Кадастровий № 3221885201:05:279:0101 Цільове призначення: 02.01 Для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) Привабливість розташування ділянки в тому, що вихід з городу в ліс. Тихе місце. Будинок з цегли 2002 рік побудови. Дах — черепиця. Загальна площа 168,5 м2. Два поверхи. На другому поверсі дві окремі кімнати. (19.7 + 25 м2) Балкон засклений. На першому поверсі три окремі кімнати. (17,3+17,3+15,2 м2). Мебльовані. Обладнана кухня -14 м2. В тому числі газова плита, витяжка, холодильник. Санвузол сумісний (ванна + душова кабіна). Котельня. Комунікації: Будинок газифіковано. Електрика. Свердловина та централізований водопровід. Яма септик. Газовий та дров’яний котли. На території розташований гараж з ямою, літня кухня та комора. Місце для зберігання дров. Своїми врожаями тішать виноград, вишні, яблуні. Загальний стан будинку — житловий. Село Лютіж славиться своєю розвиненою інфраструктурою: Ліцей, дитячий садочок, амбулаторія. Супермаркет, кафе, заклади сфери послуг. Зона відпочинку на березі Київського моря, пляж. Зручне транспортне сполучення. Ціна 140000 у.о. Ми готові до діалогу Розглядаємо державні програми
Лютеж
Продам будинок на березі Дніпра власний берег річки Днепр 10
  • Четырехкомнатная
  • 67 м2
  • 25 соток
40 000 $ Без комиссии
Продам будинок на березі Дніпра власний берег річки 25 соток землі Дніпропетровськ область Дніпровський район с Діброва вул Некрасова 21 ціна 40000 Дол.
Днепр, Самарский
Продається приватний цегляний будинок на ділянкі 56 соток Жашков 6
  • Трехкомнатная
  • 100 м2
  • 56 соток
9 000 $
Продається теплий приватизований будинок на просторій ділянці 56 соток родючого чорнозему в мальовничому селі Скибин, Уманського району Черкаської області. Опис будинку: • Площа будинку: 100 м² • Комплектація: Хол, дві кімнати, кухня з піччю та холодильником • Вікна: З гратами для безпеки • Веранда: Площею 12 м² з новими двокамерними вікнами та вхідними дверима Територія: • Площа ділянки: 56 соток з чорноземом • Господарські споруди: Великий господарський будинок з гаражем (32 м²) та окрема конструкція для зберігання дров (7 м²) • Інфраструктура: Металеві ворота, можливість підключення газу та наявність колодязя • Сад: Фруктові дерева та волоські горіхи Переваги: • На землю є 2 державних АКТа • Ідеальне місце для тих, хто хоче займатися домашнім господарством • Близькість до озер та громадського транспорту Додаткова інформація: За запитом, можливий торг. 095 815 15 57
Жашков
офлайн
Инна
На сайте с 16 апреля 2020