1  / 13
Продам ділянку 0,24 га в Чернівцях, по вул. Краматорська, р-н Цецино - фото 1
Продам ділянку 0,24 га в Чернівцях, по вул. Краматорська, р-н Цецино - фото 2
Продам ділянку 0,24 га в Чернівцях, по вул. Краматорська, р-н Цецино - фото 3
Продам ділянку 0,24 га в Чернівцях, по вул. Краматорська, р-н Цецино - фото 4
Продам ділянку 0,24 га в Чернівцях, по вул. Краматорська, р-н Цецино - фото 5
Продам ділянку 0,24 га в Чернівцях, по вул. Краматорська, р-н Цецино - фото 6
Продам ділянку 0,24 га в Чернівцях, по вул. Краматорська, р-н Цецино - фото 7
Продам ділянку 0,24 га в Чернівцях, по вул. Краматорська, р-н Цецино - фото 8
Продам ділянку 0,24 га в Чернівцях, по вул. Краматорська, р-н Цецино - фото 9
Продам ділянку 0,24 га в Чернівцях, по вул. Краматорська, р-н Цецино - фото 10
Продам ділянку 0,24 га в Чернівцях, по вул. Краматорська, р-н Цецино - фото 11
Продам ділянку 0,24 га в Чернівцях, по вул. Краматорська, р-н Цецино - фото 12
Продам ділянку 0,24 га в Чернівцях, по вул. Краматорська, р-н Цецино - фото 13

Продам ділянку 0,24 га в Чернівцях, по вул. Краматорська, р-н Цецино

Черновцы

Пожаловаться
15 900 $
26 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 января 2024, ID: 2551670
Характеристики
  • Расстояние до ближайшего города В городе 
  • Площадь участка 24 соток
  • Коммуникации Газ, Электричество, Асфальтированная дорога 
  • Постройки на участке Дом 
  • Инфраструктура Остановка транспорта 
  • Ландшафт Холмы, Лес 
Описание
Продам ділянку 0,24 га, в м. Чернівці, по вул. Краматорська, р-н Цецино, т-во «Рута». 100 метрів до асфальтованої дороги на Графську Садибу, 200 метрів до кінної бази. Місце шикарне, поруч ліс. Поруч живуть люди. Газ поруч, до 100 метрів, електрика на території. Місце ідеальне під забудову. Половина ділянки практично ідеально рівна. Друга половина йде каскадом, на ній розташований великий, молодий сад з гарними сортами яблук, груш, слив і горіхів. В сезон велика кількість фруктів.
На територій є маленький літній дерев‘яний будиночок. Ділянка примикає до джерельця і невеличкого яру, завдяки чому є додаткова санітарна зона площею не менше 6-ти соток. На ділянці є колонка. Ділянка огороджена з 3-х сторін парканами сумісних ділянок. На в’їзді є ворота з фірткою.
Обратная связь
Олександр
офлайн
Похожие объявления
Земельна ділянка біля лісу Кропивницкий топ 9
    5 900 $
    Продам земельну ділянку 6,3 сот. у мальовничому місці біля лісу в садовому товаристві, найкраща локація в тому місці. Вихід до сосен. У пішій доступності "Солдатські ставки". Напроти пункт охорони, колишня сауна. Зручний під'їзд до ділянки, через ліс, нові котеджі та пейнтбольний клуб. По вулиці світло, вода, поряд підстанція. Ідеальне місце для дачі Barn house, котеджу, сауни з чанами. Єдиний кооператив, де присвоєні назви вулиць, дніпровська вода і можна змінювати цільове призначення землі (згідно генплану) під будівництво будинку. Зараз можна вводити в експлуатацію як дачний або садовий будинок з адресою
    Кропивницкий
    Продам участок в Фонтанке Одесса 2
      7 500 $
      Продам участок в Фонтанке Участок 10 соток Правильная форма Размеры 25Х40. Коммуникации по улице. Застраиваемый район. Асфальтированный подъезд. Г/акт под строительство жилого дома. Цена 7 500у.е.
      Одесса, Фонтанка
      Земельна ділянка під будівництво площею 0,2060 га в с. Хлопків Бровары 20
        5 000 $
        Земельна ділянка під будівництво і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, кадастровий номер: 3220282003:06:024:0013 площею 0,2060 га розміром 26.78 метрів на 78.50 метрів, що розташована за адресою: Київська обл., Броварський район, с. Хлопків, вул. Шевченко 6, перша лінія від лісу, і 5 км від центру смт. Баришівка
        Бровары, Хлопків
        офлайн
        Олександр
        На сайте с 16 апреля 2020