1  / 16
Продам дачу СТ Озон, Новоселовка, Остров - фото 1
Продам дачу СТ Озон, Новоселовка, Остров - фото 2
Продам дачу СТ Озон, Новоселовка, Остров - фото 3
Продам дачу СТ Озон, Новоселовка, Остров - фото 4
Продам дачу СТ Озон, Новоселовка, Остров - фото 5
Продам дачу СТ Озон, Новоселовка, Остров - фото 6
Продам дачу СТ Озон, Новоселовка, Остров - фото 7
Продам дачу СТ Озон, Новоселовка, Остров - фото 8
Продам дачу СТ Озон, Новоселовка, Остров - фото 9
Продам дачу СТ Озон, Новоселовка, Остров - фото 10
Продам дачу СТ Озон, Новоселовка, Остров - фото 11
Продам дачу СТ Озон, Новоселовка, Остров - фото 12
Продам дачу СТ Озон, Новоселовка, Остров - фото 13
Продам дачу СТ Озон, Новоселовка, Остров - фото 14
Продам дачу СТ Озон, Новоселовка, Остров - фото 15
Продам дачу СТ Озон, Новоселовка, Остров - фото 16

Продам дачу СТ Озон, Новоселовка, Остров

Новоселовка

Пожаловаться
29 999 $
263 $ за м²
14 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 22 октября 2025, ID: 4408497
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 114 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 сот.
  • Отопление Другое 
  • Ремонт После строителей 
  • Комфорт Балкон, Решетки на окнах 
  • Коммуникации Скважина, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов 
Описание
Продам современный дом в СТ Озон, по улице Липовая,
1 этаж-57м2, 2 этаж-57 м2, всего 114м2, состояние после строителей, дом построен из красного кирпича, утеплен пенопластом 100мм, постройка 2015 года, скважина 12м в доме, электричество заведено в дом, рядом находится септик, подключён, участок 5 соток(размер 19,5*26,5м). Дом введен в эксплуатацию, назначение земли Садоводчество.
Обратная связь
Андрей
офлайн
Похожие объявления
БЕЗ%, будинок 190м2, Віта Поштова, СТ «Хуторець», навколо ліс, 9 км Київ та м.Теремки, Одеська траса Киев 12
  • Четырехкомнатная
  • 190 м2
  • 10 соток
230 000 $ Без комиссии
БЕЗ%, будинок 190м2, Віта Поштова, СТ «Хуторець», навколо ліс, 9 км Київ та м.Теремки, Одеська траса Загальна площа будинку - 190м2. Площа земельної ділянки 10.38 соток. Будинок знаходиться в затишному та мальовничому місці, між Вітою Поштовою та Тарасівкою, оточений дорослим хвойним та листвяним лісом, з власним виходом на озерце. Побудований на пагорбі, дає можливість насолоджуватись неперевершеним видом на ліс та озеро, крізь великі панорамні вікна будинку 24/7. Раціональне та комфортне планування, великі, світлі та просторі кімнати з панорамними вікнами. 1й поверх: столова – вітальня, кухня, гердероб, санвузол, гараж, котельня; 2й поверх: три окремі спальні кімнати, санвузол. Об’єкт для поціновувачів заміської тиші та ранкових піщих прогулянок!
Киев, Голосеевский, Віта Поштова
Терміново!Продам рідкісний історичний особняк у центрі Одеси на вулиці Ніжинській Одесса 16
  • Однокомнатная
  • 1336 м2
  • 3 сотки
885 000 $
Терміново!ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ІСТОРИЧНИЙ ОСОБНЯК У ЦЕНТРІ ОДЕСИ Нежинська, 51 | Приморський район | Центр Одеси Просторий триповерховий особняк на Нежинській, 51 — чудовий варіант для великої родини або кількох поколінь. Будинок має загальну площу 1336,6 м², з високими стелями у 4 метри, масивними мармуровими сходами та великим цокольним поверхом площею 236,8 м², який зараз використовується як бомбосховище, але легко може стати спортзалом, кінотеатром чи ігровою зоною. Кожен поверх — по 327,3 м², що дає багато можливостей для комфортного планування. Переваги для сім’ї: - Закритий двір — безпечний простір для дітей - Можна облаштувати багато спалень, дитячі, кабінети - Окремі входи на поверхи — ідеально для кількох родин - Тихий центр — поруч школи, садочки, Горсад, театри - Підвал-бомбосховище вже готовий до використання Будинок дозволяє створити справжній сімейний маєток із власними зонами відпочинку, роботи та творчості. Телефонуйте для деталей та перегляду! https://ah-era.rem.ua/ua
Одесса, Приморский
Терміново!!!Продам будинок з басейном та сауною у Совіньйоні Одеса Одесса 20
  • Пятикомнатная
  • 301 м2
  • 5 соток
290 358 $
ТЕРМІНОВИЙ ПРОДАЖ Будинку з сауной та басейном БІЛЯ МОРЯ. Закритий комплекс Совіньйон вул. Теплична. Охорона 24/7. До моря — кілька хвилин. 301 м² будинок + 5 соток. 2 поверхи + цоколь + мансарда. Гараж на 2 авто + 2 паркомісця. Критий басейн і сауна в будинку. Повна автономія: Генератор + безперебійник. Світло, вода, газ, опалення, інтернет — працюють завжди. Планування: 1 поверх — вітальня, кухня-їдальня, санвузол, басейн, сауна, кімната відпочинку. 2 поверх — 4 спальні, 2 санвузли (майстер). Мансарда — дитяча / гостьова. Цоколь — бомбосховище, пральня, санвузол, котельня. Стан: Цегляний будинок. Стелі 3,2 м. Газ, централізована каналізація. Повністю мебльований та з технікою. Формат: заїхав і живеш. До Одеси — 10 хвилин. Ліквідний будинок біля моря з автономією. Продаж терміновий. Відео та фото — за запитом.
Одесса, Киевский
офлайн
Андрей
На сайте с 16 апреля 2020