Без комиссии
1  / 10
Продам чудову квартиру всього за 540 800грн - фото 1
Продам чудову квартиру всього за 540 800грн - фото 2
Продам чудову квартиру всього за 540 800грн - фото 3
Продам чудову квартиру всього за 540 800грн - фото 4
Продам чудову квартиру всього за 540 800грн - фото 5
Продам чудову квартиру всього за 540 800грн - фото 6
Продам чудову квартиру всього за 540 800грн - фото 7
Продам чудову квартиру всього за 540 800грн - фото 8
Продам чудову квартиру всього за 540 800грн - фото 9
Продам чудову квартиру всього за 540 800грн - фото 10

Продам чудову квартиру всього за 540 800грн

Киев, Голосеевский

Пожаловаться
12 400 $
620 $ за м²
4 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4895658
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 20 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт После строителей 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Газоблок 
  • Комфорт Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Парковочное место, Гостевой паркинг, Лифт, Грузовой лифт 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Продам чудову квартиру 25 кв.м. Ідеальна локація. Транспортна доступність. Неподалік метро. Сучасний дизайн.
Потужна інфраструктура забезпечить усім необхідним - від дитячих садків та шкіл до мережевих магазинів та торгових ТРЦ.
Комунікації комплексу: централізоване водопостачання, каналізація та підключення до міської електрики.
Ми всі мріємо про місце, де нам та нашим близьким буде комфортно щодня. Багатофункціональна та компактна квартира з продуманим плануванням для прогресивних людей. Великі вікна, що розширюють життєвий простір, багато світла та чудовий вигляд.

Цена на сегодня 540 800 грн
Обратная связь
Андрей
офлайн