Без комиссии
1  / 20
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 1
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 2
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 3
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 4
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 5
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 6
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 7
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 8
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 9
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 10
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 11
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 12
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 13
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 14
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 15
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 16
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 17
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 18
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 19
Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати - фото 20

Продам будинок в місті Лубни, 83 м², 4 кімнати

Лубны

Пожаловаться
38 000 $
458 $ за м²
13 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 21 января 2026, ID: 4682105
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 83 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 4 сот.
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов 
Описание
БУДЬ ЯКІ ПИТАННЯ ТІЛЬКИ ПО ТЕЛЕФОНУ
Контакт: Алла — 06*********55

Продам будинок в Лубнах, 83 м², 4 кімнати, всі комунікації підключені!

Продається просторий будинок у місті Лубни, (вул. 18-го Вересня. — тиха вулиця, необхідна інфраструктура поруч.

Вигідна пропозиція у своєму сегменті!

Розташування
• Вулиця спокійна, без шуму та зайвого руху
• У пішій доступності: магазини, зупинка транспорту
• До центру міста — близько 10 хвилин на авто.

Характеристики будинку:

• Загальна площа: 83 м², побудовано з цегли

• Планування: 3 кімнати, кухня, ванна, коридор, веранда

• Підключені всі комунікації:
– вода
– каналізація
– світло
– газ
– газова колонка та котел

• Для зручності знадобиться ремонт та меблі, але жити можна одразу.

Ділянка та господарські будівлі
• Площа ділянки: 4 сотки
• На території: погріб, сарай та літній будиночок
• Гаража немає, але є місце для авто

Переваги
• Гарний варіант під ремонт «для себе»
• Усі зручності підключені
• Тихий та зелений район
• Документи готові до продажу
• Доступна ціна, можливий незначний торг

Ціна: 38 000 $ / еквівалент у грн + оформлення
Обратная связь
Алла
офлайн