Без комиссии
1  / 13
Продам будинок у Новоолександрівці від Власника! Дом Новоалександровка - фото 1
Продам будинок у Новоолександрівці від Власника! Дом Новоалександровка - фото 2
Продам будинок у Новоолександрівці від Власника! Дом Новоалександровка - фото 3
Продам будинок у Новоолександрівці від Власника! Дом Новоалександровка - фото 4
Продам будинок у Новоолександрівці від Власника! Дом Новоалександровка - фото 5
Продам будинок у Новоолександрівці від Власника! Дом Новоалександровка - фото 6
Продам будинок у Новоолександрівці від Власника! Дом Новоалександровка - фото 7
Продам будинок у Новоолександрівці від Власника! Дом Новоалександровка - фото 8
Продам будинок у Новоолександрівці від Власника! Дом Новоалександровка - фото 9
Продам будинок у Новоолександрівці від Власника! Дом Новоалександровка - фото 10
Продам будинок у Новоолександрівці від Власника! Дом Новоалександровка - фото 11
Продам будинок у Новоолександрівці від Власника! Дом Новоалександровка - фото 12
Продам будинок у Новоолександрівці від Власника! Дом Новоалександровка - фото 13

Продам будинок у Новоолександрівці від Власника! Дом Новоалександровка

Новоалександровка

Пожаловаться
85 000 $
623 $ за м²
4 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 декабря 2025, ID: 4615824
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 136.5 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 5 сот.
  • Ремонт После строителей 
  • Комфорт Автоматические ворота 
Описание
Продаж котеджного містечка від ВЛАСНИКА
Залишилось лише 3 будинки!

Пропонуємо до Вашої уваги нові, сучасні та енергоефективні будинки у стилі «Barn house. Це нове дизайнерське рішення, яке зробить Вашу оселю неповторною та затишною! Це стиль, який поєднує в собі комфортність до дрібниць, ексклюзивність та якість, яка зберігатиметься століттями!
Комплекс розташований у елітному та мальовничому місці с. Новоолександрівка біля ЖК Comft City GREEN PARK та АТБ і складається з чотирьох двоповерхових будинків, кожен з яких зі своєю власною територією, парканом на 2-3 авто та заїздом.

Характеристика будинку загальною площею 136, 5м2:
І поверх:
*простора кухня-студія з двома виходами на зимову та літню тераси;
*гостьова кімната/кабінет;
*гостьовий санвузол;
*передпокій;
*топочно-пральна кімната;
І І поверх:
* 3 кімнати з гардеробними;
* господарський санвузол;

Готовність- під нанесення декоративного покриття на смак нового Господаря!

На ділянці 5 соток виконано ландшафтний дизайн із хвойними рослинами.

На зараз у продажу є три будинки:
• Перший — продано!
• Другий — готовність 100%, з оформленням двору та тротуарної плитки, ціна — 108 000 $.
• Третій — готовність 100%, без оформлення внутрішнього двору, ціна — 88 000 $.
• Четвертий — готовність 100%, без оформлення внутрішнього двору, ціна — 85 000 $.

Розглядаються варіанти продажу під Є-Оселя та Є-відновлення.

Надається дизайн проєкт та можливість завершити ремонтні роботи за смаком Покупця та втілити мрію у реальність!

Чекаємо за більш детальною інформацією та переглядами!
Обратная связь
380960000019
офлайн
Похожие объявления
Продається будинок в с. Крехаїв Крехаев 20
  • Пятикомнатная
  • 86 м2
  • 30 соток
40 000 $ Без комиссии
Продається будинок 86 м.кв., в с. Крехаів, вул. Деснянська (Гагаріна) 33, Остерська громада, Чернігівська обл.. Будівля складається з одноповерхової утепленоі дерв’яноі хати та двоповерхової цегляної ,між якими є суміжні двері. Має один суцільний дах з метало черепиці. Стара хата площею 42,8 кв.м. має дві кімнати, «сінці» (комора), веранда, також є дров’яне опалення – груба. Більш нова, цегляна хата, площею 42,9 кв.м., має два поверхи: три кімнати, сходи та тераса , є електроопалення на першому поверсі. Горище також можна перепланувати під ще одну кімнату. Загальна площа будинку 85,7 кв.м., земельна ділянка 0,3 га (з яких 0,25га земля загального користування). На територіІ розташовані сарай, погреб, санвузол (туалет) та велика літня альтанка. Будинок розташований в мальовничому місці – до річки 100м. Має газопостачання, електропостачання (двохзонний лічильник), скважина на воду 7м. Дальність від Києва – 45км.
Крехаев
Продаж будинку у казковій місцині Центр-Міського району "Скелі МОДРУ" Кривой Рог 16
  • Пятикомнатная
  • 200 м2
  • 15 соток
40 000 $
цікава пропозиція - продаж будинку на березі Інгульця у природно-заповідній зоні "Скелі МОДРу". Геологічна пам’ятка природи загальнодержавного значення. Чудовий вид на місто й сусідні селища. Місце для втілення мрій! Будинок : 1) Три рівні, 200 кв.м. 2) Готова, оздоблена зала з вітражними вікнами, через які видно мальовничу картину берегу що захоплює дух! 3) Кухня з електричним обладнанням. 4) Два діючі санвузли. 5) Вода, електрика, інтернет. Запроєктовано : 1) Велике приміщення для сауни. 2) Санвузли. 3) Велика спальна кімната. 4) Мала спальна кімната з балконом. 5) Гараж. Земельна ділянка 15 сот : 1) Вихід до води та власний пірс !!! 2) Відпочинкові зони з альтанками. 3) Галявина для втілення проєктів ландшафтного дизайну. 4) Плодові дерева. На кого чекаємо? 1) Пропозиція для тих хто воліє жити у місті, але без міського шуму і пилу. 2) Для тих хто потребує релаксу кожного дня. 3) Для тих хто шукає місце для цілорічної дачної оселі. 4) Для підприємців, які шукають місце для об’єкту ексклюзивного відпочинку з можливістю чудово проводити час на природі не виїжджаючи з міста. 5) Для архітекторів, будівельників для втілення своїх проєктів. 6) Для фанатиків риболовлі. 7) Для собаківництва. Ідеальна місцина для розводу, вигулу, дресирування. Доїхати автомобілем можливо зі сторони Карачунів, Веселої дачі. Можливо не встоїте та влаштуєте прогулянку вздовж річки до парку Мершавцева. Всі деталі при огляді. Продається за 40 000$ За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону. З повагою, команда Credo!
Кривой Рог, Центрально-Городской
Продається будинок вул.Українська Кривой Рог 20
  • 6 комнатная
  • 250 м2
  • 7 соток
110 000 $
Будинок розтошований по вул. Українська, Центральноміський р-н. Баня для гостей, басейн, сад. Про об'єкт: - Земельна ділянка 7 соток - Загальна площа будину 250кв.м. - Перший поверх заг.пл. 150кв.м. - Другий поверх заг.пл. 100кв.м. - Кухня 13кв.м. - Чотири кімнати - Дві вітальні - Кабінет - Гараж з автоматичними воротами - Лазня з передбанником Особливості: - Дах - м'яка покрівля - Вікна м/пл - Підлога ламінт, кахель - Тепла підлога - Замінена проводка Комунікації: - Електроенергія Щ-220V - Автономне опалення (електричне). - Кондиціювання - Водопостачання - Каналізація септик Ціна 110 000$ За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону, де вам відповість наш ріелтор Надія З повагою, АН CREDO
Кривой Рог, Центрально-Городской
офлайн
380960000019
На сайте с 16 апреля 2020