1  / 7
Продам будинок місто Богуслав - фото 1
Продам будинок місто Богуслав - фото 2
Продам будинок місто Богуслав - фото 3
Продам будинок місто Богуслав - фото 4
Продам будинок місто Богуслав - фото 5
Продам будинок місто Богуслав - фото 6
Продам будинок місто Богуслав - фото 7

Продам будинок місто Богуслав

Богуслав

Пожаловаться
28 000 $
403 $ за м²
14 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 декабря 2025, ID: 4617247
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 69.4 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 17 сот.
  • Ремонт Жилое состояние 
  • Комфорт Подсобные помещения 
Описание
Продам будинок від власника в вул.Робітнича, м.Богуслав, Київська обл.

Тиха, асфальтована вулиця недалеко від всієї інфраструктури міста. Гарне подвір'я та садок, в кінці городу невеличка річечка Богуславка(можна організувати полив з неї). Вода в будинку з криниці(насос), газ, санвузол, автономне опаленя, підвал, літня кухня з газом, сарай.
Заг.площа будинку-69,4 кв.м.
Загальна площа ділянки-17 соток.

Більш детальна інформація по телефону чи при перегляді.
Обратная связь
Олександра
офлайн