1  / 6
Продам будинок  м. Помічна  від власника - фото 1
Продам будинок  м. Помічна  від власника - фото 2
Продам будинок  м. Помічна  від власника - фото 3
Продам будинок  м. Помічна  від власника - фото 4
Продам будинок  м. Помічна  від власника - фото 5
Продам будинок  м. Помічна  від власника - фото 6

Продам будинок м. Помічна від власника

Помошная

Пожаловаться
15 000 $
183 $ за м²
36 просмотров объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 20 марта 2026, ID: 4855253
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 81.8 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 4.5 сот.
  • Отопление Твердотопливное 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Комфорт Гараж 
  • Коммуникации Центральный водопровод, Электричество, Канализация септик, Вывоз отходов 
Описание
Продається затишний житловий будинок у м. Помічна,
Добровеличківський район, Кіровоградська область.

Характеристики:

64 м² — житлова площа
81,8 м² — загальна площа
4,5 сотки — земельна ділянка
твердопаливне опалення
будинок у житловому стані, але потребує ремонту

На території:
гараж
власний дворик
літня кухня (без ремонту, можна переобладнати під житло, майстерню чи господарське приміщення)

Будинок теплий, з хорошим плануванням, підійде для постійного проживання, дачі або інвестиції.

Продаємо у зв’язку з тим, що проживаємо в іншому місті та практично не користуємось будинком.

пишіть в телеграм (09******61) я вам зателефоную — домовимось про перегляд.

Торг можливий.
Обратная связь
Анатолій
офлайн