1  / 19
Продам будинок (котедж) - фото 1
Продам будинок (котедж) - фото 2
Продам будинок (котедж) - фото 3
Продам будинок (котедж) - фото 4
Продам будинок (котедж) - фото 5
Продам будинок (котедж) - фото 6
Продам будинок (котедж) - фото 7
Продам будинок (котедж) - фото 8
Продам будинок (котедж) - фото 9
Продам будинок (котедж) - фото 10
Продам будинок (котедж) - фото 11
Продам будинок (котедж) - фото 12
Продам будинок (котедж) - фото 13
Продам будинок (котедж) - фото 14
Продам будинок (котедж) - фото 15
Продам будинок (котедж) - фото 16
Продам будинок (котедж) - фото 17
Продам будинок (котедж) - фото 18
Продам будинок (котедж) - фото 19

Продам будинок (котедж)

Кривой Рог, Покровский

Пожаловаться
170 000 $
395 $ за м²
6 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 31 декабря 2025, ID: 4620613
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Тип дома Коттедж 
  • Комнат
  • Общая площадь 430 м2
  • Этажность
  • Площадь участка 10 сот.
Описание
Продам будинок

Продам будинок з ділянкою в хорошому та тихому місці у м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл., Покровський район, вул. 50-річчя Перемоги.
Загальна площа будинку: 430 м²
Ділянка 10 соток
Будинок панельний, всередині зовнішніх панелей знаходиться пінопласт товщиною 10 см. І будинок також утеплений ззовні пінопластом товщиною 10 см.
Підлоги дерев’яні, головним чином паркет дубовий. Будинок будувався для себе, і використовувалися якісні матеріали. На ділянці є: великий та цвітучий сад, зона для відпочинку та гриля, город з теплицею, літня кухня, басейн і гараж на 2 автомобілі.
У будинку є 2 великі тераси з теплим підлогою та панорамними вікнами, з яких відкривається вид на місто, 4 спальні, 3 сан.вузли, ванна кімната з джакузі, велика вітальня та кухня з їдальнею. Також на першому поверсі знаходиться сауна з басейном, котельня та камін.
Детальніша інформація про будинок та ціну надається особисто під час зустрічі або за телефоном: +38************37

Дякую за час!
Бажаю вам гарного дня і мирного неба!
Обратная связь
Владимир
офлайн
Похожие объявления
Продам котедж Ужгород 7
  • Трехкомнатная
  • 66 м2
  • 10 соток
100 000 $ Без комиссии
котедж в селі Синяк, Мукачівський район, біля лісу. Територія 10 соток. Є бесідка, мангал, місце для відпочинку. Котедж: 1-й поверх кухня, прихожа, санвузол, приймальна. 2-й поверх: дві спальні з балконом, санвузол. Котедж 11 на 6 метрів. Тихе мальовниче місце для відпочинку.
Ужгород
4-к будинок Дніпро, Ювілейне, 210000 $ Днепр 20
  • Четырехкомнатная
  • 360 м2
  • 12.5 соток
210 000 $
тел. 095 528 1117 Продам дом (под чистовую отделку)в смт Слобожанском, ул. Калиновая - идеальное место для жизни большой семьи или развития бизнеса! Общая площадь дома 360кв.м, что обеспечивает максимальный комфорт и пространство для всех членов семьи. Дом имеет 2 полноценных этажа и мансарду, а также систему отопления и водоснабжения, разведённую электрику и установленную разводку кондиционеров. Все коммуникации газ, свет 380v 10квт, а также стены отшпаклёваны, установлены инсталляции и разводка холодной и горячей воды. Практически каждая комната имеет свой гардероб и собственный санузел. Дом выполнен из красного кирпича,крыша из мягкой кровли на металокаркасе, что гарантирует долговечность и защиту от внешних факторов. Участок земли 12,5 с приватизирован, полностью огорожен. Мы готовы выслушать предложения и организовать показ в удобное для вас время. будинок, стіни: керамічна цегла; житлових повірхів: 2; ділянка: 12.5 сот.
Днепр
7-к будинок Дніпро, Індустріальний, 215000 $ Днепр 20
  • 7 комнатная
  • 322 м2
  • 5 соток
215 000 $
Продам просторий будинок в Індустріальном районі, на вулиці Кривоноса. Будинок побудований з ракушняку і обкладений цеглою. Загальна площа 322 кв.м, два повноцінних поверхи та мансарда. У будинку 7 кімнат, 4 санвузли, камін на дровах та кондиціонери. Автономне газове опалення, вигребна яма, вся меблі та техніка залишаються. На мансардному поверсі обладнано ще одну міні-кухню. На задньому дворику є господарська будівля та парковка на 5 автомобілів під навісом з автоматичними воротами і сигналізацією. Ділянка приватизована, 5 соток. Торг можливий. будинок, стіни: черепашник; житлових повірхів: 2; ділянка: 5 сот.
Днепр
офлайн
Владимир
На сайте с 16 апреля 2020