1  / 20
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 1
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 2
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 3
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 4
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 5
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 6
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 7
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 8
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 9
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 10
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 11
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 12
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 13
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 14
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 15
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 16
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 17
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 18
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 19
Продам без%  3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А - фото 20

Продам без% 3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А

Киев, Оболонский

Пожаловаться
125 000 $
1 820 $ за м²
8 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 21 октября 2025, ID: 4405823
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 68.7 м2
  • Площадь кухни 8.2 м2
  • Этаж 10 
  • Этажность 16 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
Описание
Продаж без % 3-кімн. квартиру, р-н.Оболонь, вул.Зої Гайдай 7А
Поверх 10/16, площа 68.7/44/8.2, серія: БПС, рік: 1980

Квартира з ремонтом: утеплена ззовні, пластикові вікна, засклені дві лоджії та обшиті вагонкою, замінена електропроводка, в кімнатах на підлозі паркет, у коридорі ламінат, на кухні, ванній та туалетi плитка, два кондиціонери, гардеробна, меблі та техніка все залишається.

Вся інфраструктура в пішій доступності: метро Мінське 10 хв. пішки, поліклініка, школа, дитсадок, університет Грінченка, зупинка трамвая та громадського транспорту, магазини, аптеки.
Ціна:125000 у.о. моб. 0664863383 Тетяна valion.ua/ 1134215
Обратная связь
Тетяна Анатоліївна
офлайн