1  / 20
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 1
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 2
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 3
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 4
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 5
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 6
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 7
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 8
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 9
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 10
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 11
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 12
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 13
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 14
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 15
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 16
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 17
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 18
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 19
Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську - фото 20

Продам 4кімн. квартиру в м. Верхньодніпровську

Верхнеднепровск

Пожаловаться
23 000 $
267 $ за м²
33 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 2 декабря 2025, ID: 4531549
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 86 м2
  • Площадь кухни 9 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Чешка 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Комфорт Подогрев полов, Ванна, Мебель на кухне, Гардероб, Решетки на окнах 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Пропонуємо до продажу затишну простору 4-кімнатну квартиру в м. Верхньодніпровську.
Квартира в гарному стані,
- покращеного планування,
-загальною площею 86кв.м,
-всі кімнати окремі,
-2засклені лоджії,
-утеплена зовні пінопластом,
-продається з меблями.
Можна заїжджати та одразу жити з комфортом.
Опалення індивідуальне газове,
-газові котел та колонка працюють без використання електроенергії – ваша родина завжди буде з гарячою водою та не замерзне у разі відключення світла.
Поруч із будинком є ​​цегляний сарай з погребом та ділянка землі – можна посадити город чи фруктовий сад.
Деталі та запис на перегляд у телефонному режимі.

Якщо ви хочете вигідно продати або здати в оренду свою нерухомість - телефонуйте!
У найкоротший термін ми підберемо порядних платоспроможних орендарів чи покупців та підготуємо всі необхідні документи.
Ми вміємо відстоювати інтереси своїх клієнтів.
Більше інформації на нашому сайті garant.dp.ua
Агентство нерухомості "ГАРАНТ", м.Кам'янське
Обратная связь
Елена
офлайн