1  / 20
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 1
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 2
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 3
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 4
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 5
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 6
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 7
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 8
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 9
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 10
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 11
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 12
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 13
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 14
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 15
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 16
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 17
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 18
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 19
Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана. - фото 20

Продам 4 квартиру в місті Сміла, район Богдана.

Смела

Пожаловаться
33 000 $
478 $ за м²
17 просмотров объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 30 января 2026, ID: 4708424
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 69 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Отопление Централизованное 
Описание
До Вашої уваги
пропонуємо продаж:
4 кімнатну ;
простору , світлу ,квартиру,
в місті Сміла,
в районі Богдана.
Площа 69 м , кухня 8
8 / 9 поверх.

В квартирі залишається:

Кухня вбудована ( Нова) + газова плита+ витяжка ( все нове).

Лишається для нових власників!

Опалення: центральне ( в опалювальний сезон 1500 грн).
Квартира світла і простора.
Розвинена інфраструктура в пішій доступності: школа
дитячий садок,
супермаркети" Делікат" , "АТБ " , " ФайноМаркет".
Зупинки транспорту, аптеки,кафе.

Ціна 33000 $ + оформлення.

Можливий продаж по сертифікату.

Для детальної інформації указані номера телефонів, телефонуйте будь ласка в робочий час:
9:00-20:00 , і домовимся про перегляд.
Обратная связь
Наталія
офлайн