1  / 20
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 1
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 2
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 3
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 4
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 5
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 6
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 7
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 8
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 9
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 10
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 11
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 12
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 13
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 14
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 15
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 16
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 17
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 18
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 19
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат" - фото 20

ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, район "Карат"

Самар

Пожаловаться
59 500 $
578 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5014081
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 103 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Чешка 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
ПРОДАМ 4-х кімнатну квартиру в м. Самар, вул. Горького, б. 2-А (район Трейд парк - Карат - Острів).

Квартира розташована на 4-му поверсі цегляної дев'ятиповерхівки.

Площа квартири 103 м², площа кухні 10 м². В квартирі автономне газове опалення.

Планування: 4 окремі комнати, простора кухня, великий коридор, гардеробна, дві великі засклені лоджиї, роздільний санвузел, облаштований тамбур.

Квартира зовні утеплена, вікна МПВ (Rehau, подвійний склопакет).

В будинку ОСББ, чистий та охайний під'їзд, справний чистий ліфт.

В кроковій доступності супермаркети "АТБ", "Сільпо", магазини, фітнес-центр, кав'ярні, дитячі та спортивні майданчики, школа, дитячий садочок, річка, пляж.

Транспортна розв'язка на всі напрямки.

Є можливість бути власником капітального цегляного гаражу з погребом, який розташований навпроти під'їзду (за окрему плату).

Документи готові до швидкої угоди!!! Працюємо по сертификату!!!

Ціна 59.500 $

Деталі за телефоном:
09******42
09******35
Обратная связь
Дмитрий Риелтор Самар
онлайн