1  / 13
Продам 3к.квартиру с гаражом на Калиновой. - фото 1
Продам 3к.квартиру с гаражом на Калиновой. - фото 2
Продам 3к.квартиру с гаражом на Калиновой. - фото 3
Продам 3к.квартиру с гаражом на Калиновой. - фото 4
Продам 3к.квартиру с гаражом на Калиновой. - фото 5
Продам 3к.квартиру с гаражом на Калиновой. - фото 6
Продам 3к.квартиру с гаражом на Калиновой. - фото 7
Продам 3к.квартиру с гаражом на Калиновой. - фото 8
Продам 3к.квартиру с гаражом на Калиновой. - фото 9
Продам 3к.квартиру с гаражом на Калиновой. - фото 10
Продам 3к.квартиру с гаражом на Калиновой. - фото 11
Продам 3к.квартиру с гаражом на Калиновой. - фото 12
Продам 3к.квартиру с гаражом на Калиновой. - фото 13

Продам 3к.квартиру с гаражом на Калиновой.

Днепр, Индустриальный

Пожаловаться
55 000 $
859 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5020383
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 64 м2
  • Площадь кухни 7 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна 
Описание
Предлагается светлая и просторная 3-комнатная квартира в одном из самых удобных районов Калиновой. Комфортный 2 этаж, функциональная планировка 2+1, идеально подойдёт для семьи.
Квартира в хорошем жилом состоянии: установлены металлопластиковые окна, имеется лоджия и застеклённый балкон. Пространство наполнено естественным светом и создаёт уютную атмосферу для комфортной жизни.
Дополнительным преимуществом является гараж, расположенный прямо под окнами дома, а также межэтажная кладовая для хранения вещей.
Дом и придомовая территория ухожены: чистый подъезд, аккуратный двор, спокойные соседи.
Отличная инфраструктура и транспортная развязка: в шаговой доступности остановка транспорта, АТБ, рынок, школы и детские сады. Всё необходимое для комфортной жизни рядом с домом.
Прекрасный вариант для тех, кто ценит удобство, практичность и удачное месторасположение.
Звоните и записывайтесь на просмотр!
Обратная связь
Eлена
офлайн
Похожие объявления
Продаж 2-кімнатної квартири Одесса 12
  • Двухкомнатная
  • 51.4 м2
  • 6 / 9 эт.
21 500 $
???? Продається 2-кімнатна квартира з видом на річку ???? ???? м. Теплодар, Одеська область Світла та простора квартира з чудовим краєвидом на річку. Розташована на 6-му поверсі, що забезпечує гарне природне освітлення та відсутність сусідів зверху. Ідеальний варіант для тих, хто шукає житло за доступною ціною та бажає облаштувати його на власний смак. Загальна площа квартири — 51,4 м². Зручне планування включає дві кімнати, кухню, санвузол та коридор. Квартира вільна та готова до продажу. Житло потребує косметичного ремонту, що дає можливість створити інтер’єр відповідно до власних побажань без переплати за чужий ремонт. ✅ Підходить під державну програму єВідновлення ???? Ціна: 21 500 $
Одесса
Продаж 2-к квартири наб. Русанівська 10 Киев 3
  • Двухкомнатная
  • 42 м2
  • 2 / 9 эт.
68 000 $
Продаж 2-к квартири наб. Русанівська 10. Район Русанівка. Прекрасне розташування. Поряд метро Лівобережна. Тепла вода централізована. У помешканні є меблі. У квартирі роздільний санвузол. 044 200 10 80
Киев, Днепровский
Продам 2-кімнатну квартиру Чоколівський бульв 19. Киев 5
  • Двухкомнатная
  • 47.8 м2
  • 5 / 9 эт.
66 000 $
Продам 2-кімнатну квартиру за адресою м.Київ, Чоколівський бульв 19. Квартира розташована на 5 поверсі 9 поверхового цегляного будинку. Загальна площа 47,8 м²; житлова площа 32,3 м²; кухня 6,5 м²; дві просторі кімнати 18,5 м² та 13,8 м²; висота стелі 2,65 м; роздільний санвузол, засклений балкон, централізоване опалення, газова плита. Квартира у хорошому житловому стані . Зроблено частково ремонт у кухні, кімнатах та коридорі. Встановлено металопластикові вікна, паркет у кімнатах. Частково залишаються меблі та техніка. Квартира тепла, світла та має зручне планування. Охайний під'їзд з домофоном, хороші тихі сусіди. Повністю закритий тихий внутрішній зелений двір, у дворі будинку є великий дитячий та спортивний майданчики та парковка. Район із добре розвиненою інфраструктурою поруч магазини (АТБ, Сільпо, Фора, ринок), школи, дитячі садочки та зупинки громадського транспорту, пряме сполучення до метро Шулявська 10 хвил. Ціна 66 000 у.о. Світлана, тел. 096-126-02-44
Киев, Соломенский
офлайн
Eлена
На сайте с 16 апреля 2020