1  / 20
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 1
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 2
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 3
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 4
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 5
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 6
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 7
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 8
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 9
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 10
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 11
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 12
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 13
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 14
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 15
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 16
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 17
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 18
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 19
Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project - фото 20

Продам 3х кім квартиру ЖК loft Project

Днепр, Шевченковский

Пожаловаться
154 500 $
1 583 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 1 апреля 2026, ID: 4893161
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 97.6 м2
  • Площадь кухни 35 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Студия 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Терміновий продаж
2-кімнатна квартира в центрі міста | ЖК Loft Project

Продам простору 2-кімнатну квартиру в клубному будинку ЖК Loft Project з чудовим видом на місто.

Переваги комплексу та квартири:
• Клубний будинок у самому серці міста
• Закритий двір
• Власне паркомісце у дворі
• Додатковий закритий задній дворик
• Консьєрж
• Тиша, приватність та статусне оточення

Квартира повністю укомплектована меблями та всією необхідною побутовою технікою — заїжджай та живи.

Розвинена інфраструктура, відмінна транспортна розв’язка, все необхідне в пішій доступності.

Характеристики:
• Поверх: 3/5
• Площа: 97,6 м²
• Ціна: 154500 $
• Адреса: вул. Старокозацька, 53
Обратная связь
Андрій
офлайн