1  / 18
Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада - фото 1
Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада - фото 2
Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада - фото 3
Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада - фото 4
Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада - фото 5
Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада - фото 6
Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада - фото 7
Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада - фото 8
Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада - фото 9
Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада - фото 10
Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада - фото 11
Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада - фото 12
Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада - фото 13
Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада - фото 14
Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада - фото 15
Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада - фото 16
Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада - фото 17
Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада - фото 18

Продам 3к квартиру в новобудові, 84кв м, цегла, теплолічильник, Левада

Полтава

Пожаловаться
130 000 $
1 548 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 25 апреля 2026, ID: 4960294
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 84 м2
  • Площадь кухни 12 м2
  • Этаж 12 
  • Этажность 15 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продаж просторої 3-кімнатної квартири в районі Левада (вул. Бідного)

Якщо ви шукаєте комфортне житло для великої родини — ця квартира стане чудовим вибором.

Пропонується до продажу простора та сучасна 3-кімнатна квартира загальною площею 84 м², розташована на 12 поверсі 15-поверхового будинку. Ідеальне поєднання простору, функціональності та затишку.

Будинок цегляний, утеплений по фасаду, що забезпечує тепло взимку та комфорт у будь-яку пору року.

Квартира з якісним євроремонтом, виконаним у сучасному стилі. Всі кімнати окремі, що створює зручність для проживання сім’ї та дозволяє кожному мати власний простір.

Оселя повністю укомплектована меблями та технікою — все готово для комфортного життя без додаткових витрат. Світла, тепла та дуже затишна атмосфера відчувається з першого погляду.

Встановлений індивідуальний тепловий лічильник, що дозволяє контролювати витрати на опалення.

Локація — одна з ключових переваг: район Левада відомий своєю розвиненою інфраструктурою, зручним транспортним сполученням та близькістю до всього необхідного для щоденного життя.

Це ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт, простір і якість.

Телефонуйте та домовляйтесь про перегляд — ця квартира варта вашої уваги!