1  / 17
Продам 3к квартиру Придніпровськ Електрична Новобудова - фото 1
Продам 3к квартиру Придніпровськ Електрична Новобудова - фото 2
Продам 3к квартиру Придніпровськ Електрична Новобудова - фото 3
Продам 3к квартиру Придніпровськ Електрична Новобудова - фото 4
Продам 3к квартиру Придніпровськ Електрична Новобудова - фото 5
Продам 3к квартиру Придніпровськ Електрична Новобудова - фото 6
Продам 3к квартиру Придніпровськ Електрична Новобудова - фото 7
Продам 3к квартиру Придніпровськ Електрична Новобудова - фото 8
Продам 3к квартиру Придніпровськ Електрична Новобудова - фото 9
Продам 3к квартиру Придніпровськ Електрична Новобудова - фото 10
Продам 3к квартиру Придніпровськ Електрична Новобудова - фото 11
Продам 3к квартиру Придніпровськ Електрична Новобудова - фото 12
Продам 3к квартиру Придніпровськ Електрична Новобудова - фото 13
Продам 3к квартиру Придніпровськ Електрична Новобудова - фото 14
Продам 3к квартиру Придніпровськ Електрична Новобудова - фото 15
Продам 3к квартиру Придніпровськ Електрична Новобудова - фото 16
Продам 3к квартиру Придніпровськ Електрична Новобудова - фото 17

Продам 3к квартиру Придніпровськ Електрична Новобудова

Днепр, Самарский

Пожаловаться
99 000 $
795 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 2 апреля 2026, ID: 4897677
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 124.5 м2
  • Площадь кухни 30 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Тип дома Жилой фонд 2001-2010-е 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продам затишну комфортну квартиру для великої родини в Придніпровську, ЖК Будівель (2005 р. побудови), вул.Електрична
Відмінна квартира 124.5 м.кв. утеплена по периметру.
5 поверх, всього 10 поверхів у будинку. Консьєрж, паркування.
Велика кухня-вітальня з лоджією, 3 спальні, гардеробна, санвузол з душовою кабіною та ванною, балкон.
Новий сучасний ремонт 2021р. У квартирі індивідуальне опалення, двоконтурний газовий котел, тепла підлога в кухонній зоні, коридорі, ванній кімнаті. Квартира укомплектована всіма меблями та технікою, необхідною для комфортного проживання. Дуже класна атмосфера та аура, все продумано до дрібниць, зроблено з любов'ю.
Поруч прекрасний сосновий ліс, парк, річка Дніпро, пляж.
Невеликий бонус – комора на поверсі.

Ціна 99 000 дол.

Можливий варіант іпотечної програми, 280 Постанова

Телефонуй і поїхали дивитись квартиру твоєї мрії!

Ксенія Дяченко
05******96
Обратная связь
Oksana АН Home Development
офлайн