1  / 14
Продам  3к квартиру  на Воскресенському пр-т 25А   Воскресенка - фото 1
Продам  3к квартиру  на Воскресенському пр-т 25А   Воскресенка - фото 2
Продам  3к квартиру  на Воскресенському пр-т 25А   Воскресенка - фото 3
Продам  3к квартиру  на Воскресенському пр-т 25А   Воскресенка - фото 4
Продам  3к квартиру  на Воскресенському пр-т 25А   Воскресенка - фото 5
Продам  3к квартиру  на Воскресенському пр-т 25А   Воскресенка - фото 6
Продам  3к квартиру  на Воскресенському пр-т 25А   Воскресенка - фото 7
Продам  3к квартиру  на Воскресенському пр-т 25А   Воскресенка - фото 8
Продам  3к квартиру  на Воскресенському пр-т 25А   Воскресенка - фото 9
Продам  3к квартиру  на Воскресенському пр-т 25А   Воскресенка - фото 10
Продам  3к квартиру  на Воскресенському пр-т 25А   Воскресенка - фото 11
Продам  3к квартиру  на Воскресенському пр-т 25А   Воскресенка - фото 12
Продам  3к квартиру  на Воскресенському пр-т 25А   Воскресенка - фото 13
Продам  3к квартиру  на Воскресенському пр-т 25А   Воскресенка - фото 14

Продам 3к квартиру на Воскресенському пр-т 25А Воскресенка

Киев, Днепровский

Пожаловаться
55 000 $
902 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 11 мая 2026, ID: 5008060
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 61 м2
  • Площадь кухни 8 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Гардероб 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога 
Описание
Квартира розташована за адресою: Воскресенський пр-т ( минулий бул. Перова), 25А.

Зверніть увагу: Це ідеальний варіант для великої родини! Квартира розташована на найзручнішому 3-му поверсі — «золота середина» 5-поверхового будинку. Вона знаходиться всередині будівлі, що гарантує тепло та затишок у будь-яку пору року.

Загальна площа 61.4 м². Квартира двостороння, що забезпечує чудове природне освітлення та провітрювання.
У квартирі передбачено дві кладові кімнати — ідеальне рішення для організації гардероба або зберігання побутових речей. Також є балкон.

Житловий стан «заходь і живи». Є все необхідне для комфортного побуту. Чистий під’їзд та дуже порядні, тихі сусіди створюють атмосферу безпеки та спокою.

Буквально за декілька хвилин від дому — озеро Райдужне (Радунка) та затишний парк «Аврора». До річки Десенка можна прогулятися пішки за 20 хвилин.

У 5 хвилинах пішки — супермаркети «Сільпо» та «Фора». Поруч ТЦ «Квадрат», авторинок, школи та дитячі садочки.

Зручна розв'язка дозволяє за 15 хвилин дістатися до станцій метро «Дарниця», «Лівобережна» або «Почайна» (Петрівка).

Ця квартира — це поєднання простору, тиші зеленого двору та розвиненої міської інфраструктури. Оптимальний вибір для тих, хто цінує комфортне життя в спокійному районі.