1  / 20
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 1
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 2
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 3
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 4
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 5
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 6
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 7
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 8
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 9
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 10
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 11
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 12
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 13
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 14
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 15
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 16
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 17
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 18
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 19
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT - фото 20

Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Петрівський квартал, Святопетрівське DT

Святопетровское

Пожаловаться
112 000 $
1 455 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4880689
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 77 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Коммуникации Центральный водопровод 
Описание
Продам 3-кімнатну квартиру у житловому комплексі комфорт-класу «Петрівський квартал», бул. Лесі Українки, 6-А, Бучанський район, Святопетрівське, станція метро "Житомирська" або "Академмістечко" - 15 хв. на транспорті.

Код об'єкта SF-3-040-910.

Поряд розташованні: магазини, супермаркет, школи, дитячий садок, поліклініка, аптека, ринок, стадіон, салон краси, церква, банк, кафе, відділення Нової пошти, станція метро, зупинка транспорту.

Забудовник: «NOVBUD».
Будинок зданий у експлуатацію.

2-й поверх 5-ти поверхового будинку.

Загальна площа - 77 кв.м:
кухня 10 кв.м, 3 окремі кімнати, 1 балкон, 1 суміжний санвузол.

У квартирі виконан якісний євроремонт. Індивідуальне газове опалення. Продається з сучасними меблями та технікою.
Комплекс закритий - цілодобово охороняєма теріторія.

Вартість - $ 112 тис. за об'єкт + послуги АН.

Безкоштовна консультація з усіх питань оформлення іпотеки, а також участі у держпрограмах:
єВідновлення, Постанови №206, №214, №280, №719

$ Платимо гроші за рекомендацію! Отримайте бонус, якщо по вашій рекомендації оформлена угода через нашу АН.
Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-040-910-LX.
Обратная связь
Діна Ткаченко
офлайн