Без комиссии
1  / 18
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник. - фото 1
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник. - фото 2
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник. - фото 3
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник. - фото 4
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник. - фото 5
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник. - фото 6
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник. - фото 7
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник. - фото 8
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник. - фото 9
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник. - фото 10
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник. - фото 11
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник. - фото 12
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник. - фото 13
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник. - фото 14
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник. - фото 15
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник. - фото 16
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник. - фото 17
Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник. - фото 18

Продам 3-кімнатну квартиру ЖК Благород. Крюківщина. Власник.

Крюковщина

Пожаловаться
56 000 $
903 $ за м²
3 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 15 октября 2025, ID: 4386170
Характеристики
  • Без комиссии Да 
  • Комнат
  • Общая площадь 62 м2
  • Площадь кухни 25 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Ремонт Под чистовую отделку 
  • Планировка Многоуровневая 
  • Тип стен Кирпичный 
Описание
Продам дворівневу квартиру в ЖК Благород. Знаходиться в с. Крюківщина вул. Богуславська, 6. Загальна площа 62 м2. Власник.

В квартирі виконані штукатурні роботи, стяжка, залиті бетонні сходи. Встановлений двухконтурний газовий котел та закладні під радіатори опалення. Зроблено перепланування.

В будинку вже живуть люди, та активно роблять ремонти. Ключі вже на руках.

Поруч з будинком є зупинка громадського транспорту. В пішої доступності магазини (NOVUS, AТБ, Фора), кафе, ліс, озеро, Нова пошта.

Продаю - бо змінились
плани. Продаж по переуступці. Маю дорогий дизайнерський проект, з розкладкою меблів, електрики та візуалізацією входить у вартість. Торг.
Обратная связь
Владислав
офлайн