1  / 20
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 1
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 2
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 3
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 4
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 5
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 6
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 7
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 8
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 9
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 10
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 11
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 12
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 13
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 14
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 15
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 16
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 17
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 18
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 19
Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ - фото 20

Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР, заг. 70 м2, ТОРГ

Вишневое

Пожаловаться
73 000 $
1 047 $ за м²
0 просмотров объявления | 0 сегодня
Добавлено: 18 мая 2026, ID: 5015430
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 69.7 м2
  • Площадь кухни 7.2 м2
  • Этаж
  • Этажность 10 
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Косметический ремонт 
  • Планировка Раздельная 
  • Тип стен Панельный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне, Лифт 
  • Коммуникации Газ, Центральный водопровод, Электричество, Центральная канализация 
Описание
Є ІНШІ ВАРІАНТИ ЖИТЛА ДИВІТЬСЯ ВСІ ОГОЛОШЕННЯ АВТОРА

На номері є Viber, Telegram, WhatsApp, Signal

КОМІСІЯ ДЛЯ ПОКУПЦЯ 2,5%

Продам 3-кім квартиру м. Вишневе вул. Святошинська ЦЕНТР,
9/10 поверх, заг. 69,70 м2, житлова 45,10 м2, кухня 7,20 м2, с/в 3,10 м2,
квартира кутова, двостороннє планування, продається з усіма меблями
та технікою як на фото, на все лічильники.
Поруч школа, дитячий садок, магазини, зупинка маршруток на Київ,
зручна транспортна розв'язка.

Документам понад 3 роки.

Ціна 73 000 $ ТОРГ
Обратная связь
Оренда та продаж
онлайн