Продам 3-х кімнатну, видову в Тетіїві, вул. Злагоди, 18-А
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4881113
Характеристики
-
Без комиссии
Да
-
Комнат
3
-
Общая площадь
76.7 м2
-
Площадь кухни
11.6 м2
-
Этаж
9
-
Этажность
9
-
Ремонт
Косметический ремонт
-
Планировка
Раздельная
-
Тип стен
Кирпичный
Описание
Тетіїв, що на Київщині — це затишне, історично багате містечко з понад 800-річною історією (засноване у 1185 р. як Тимошня). Його переваги включають спокійну атмосферу, мальовничу природу, річку Роська, давню архітектуру ( храми). Це чудове місце для проживання та відпочинку від мегаполісу.
До вашої уваги пропонується трикімнатна квартира у відмінному стані по вул. Злагода, 18-А, розташована на 9 поверсі 9 поверхового, цегляного будинку, з роздільними ходами, чиста, світла, затишна, двостороння. Склопакети. Загальна площа 76.7, житлова 44.1, кухня 11,6. Просторе, узаконене планування. Лоджія та балкон обшиті деревом, засклені, коридор 12, 9. Кладовка в квартирі + комора на техповерхі. Санвузол розділений. Індивідуальне, газове опалення, двоконтурний бойлер. У квартирі лишається все. Тамбур на дві квартири. Є все для комфортного проживання. Добропорядні сусіди. У пішій доступності дитячий садок, школа. У дворі продуктовий та промисловий магазин. Квартира вільна. Ціна 35000 у.о. Без комісії для покупця. МОЖЛИВО ПО ДЕРЖПРОГРАМАМ .Телефонуйте!
Похожие объявления
топ
3
- Трехкомнатная
- 60 м2
- 5 / 5 эт.
Продається мебльована квартира з побутовою технікою.
- Трехкомнатная
- 65 м2
- 1 / 3 эт.
Продам квартиру по ул П.Кулиша 72 напротив городского парка, рядом школа и гимназия, супермаркет THRASH. Все подробности и дополнительное фото по телефону!
14
- Двухкомнатная
- 52.1 м2
- 4 / 16 эт.
Один из престижных домов Корабельного района
Дом расположен в центре района рядом с Плавбассейном "Водолей"
Электро дом Газа НЕТ
Комфортный 4 этаж
Окна везде металлопласт
Санузел раздельный
Заменены все коммуникации
Квартира утепленная снаружи
При продаже остается мебель, кондиционер и частично техника
Ухоженный подъезд, красивая придомовая территория так как дом на балансе ОСББ
В шаговой доступности школы, садики, супермаркеты, больницы, остановки и т.д
Приглашаю к просмотру, звоните!