1  / 17
Продам 3-х кімнатну квартиру Чугуїв р-н Нової пошти 2 - фото 1
Продам 3-х кімнатну квартиру Чугуїв р-н Нової пошти 2 - фото 2
Продам 3-х кімнатну квартиру Чугуїв р-н Нової пошти 2 - фото 3
Продам 3-х кімнатну квартиру Чугуїв р-н Нової пошти 2 - фото 4
Продам 3-х кімнатну квартиру Чугуїв р-н Нової пошти 2 - фото 5
Продам 3-х кімнатну квартиру Чугуїв р-н Нової пошти 2 - фото 6
Продам 3-х кімнатну квартиру Чугуїв р-н Нової пошти 2 - фото 7
Продам 3-х кімнатну квартиру Чугуїв р-н Нової пошти 2 - фото 8
Продам 3-х кімнатну квартиру Чугуїв р-н Нової пошти 2 - фото 9
Продам 3-х кімнатну квартиру Чугуїв р-н Нової пошти 2 - фото 10
Продам 3-х кімнатну квартиру Чугуїв р-н Нової пошти 2 - фото 11
Продам 3-х кімнатну квартиру Чугуїв р-н Нової пошти 2 - фото 12
Продам 3-х кімнатну квартиру Чугуїв р-н Нової пошти 2 - фото 13
Продам 3-х кімнатну квартиру Чугуїв р-н Нової пошти 2 - фото 14
Продам 3-х кімнатну квартиру Чугуїв р-н Нової пошти 2 - фото 15
Продам 3-х кімнатну квартиру Чугуїв р-н Нової пошти 2 - фото 16
Продам 3-х кімнатну квартиру Чугуїв р-н Нової пошти 2 - фото 17

Продам 3-х кімнатну квартиру Чугуїв р-н Нової пошти 2

Чугуев

Пожаловаться
29 985 $
495 $ за м²
2 просмотра объявления | 0 сегодня Показать статистику
Добавлено: 28 марта 2026, ID: 4879373
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 60.6 м2
  • Площадь кухни 5 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Тип дома Жилой фонд 80-90-е 
  • Ремонт Евроремонт 
  • Тип стен Кирпичный 
  • Отопление Централизованное 
  • Комфорт Ванна, Мебель на кухне 
Описание
Продам сучасну 3-х кімнатну квартиру з капітальним ремонтом, з меблями по домовленості, вбудованою кухнею, технікою. Санвузол роздільний.
Квартира розташована на 5/5 поверсі, загальною площею 60,6 кв.м, житловою площею 46,5 кв.м
Тепла, світла, повністю готова для комфортного проживання.
Поруч уся інфраструктура. У дворі є парковка.
Документи готові до продажу.
Оперативні покази.
Обратная связь
Оксана
офлайн