1  / 11
Продам 2к.квартиру Великодолинське, ЖК «Мариинский» - фото 1
Продам 2к.квартиру Великодолинське, ЖК «Мариинский» - фото 2
Продам 2к.квартиру Великодолинське, ЖК «Мариинский» - фото 3
Продам 2к.квартиру Великодолинське, ЖК «Мариинский» - фото 4
Продам 2к.квартиру Великодолинське, ЖК «Мариинский» - фото 5
Продам 2к.квартиру Великодолинське, ЖК «Мариинский» - фото 6
Продам 2к.квартиру Великодолинське, ЖК «Мариинский» - фото 7
Продам 2к.квартиру Великодолинське, ЖК «Мариинский» - фото 8
Продам 2к.квартиру Великодолинське, ЖК «Мариинский» - фото 9
Продам 2к.квартиру Великодолинське, ЖК «Мариинский» - фото 10
Продам 2к.квартиру Великодолинське, ЖК «Мариинский» - фото 11

Продам 2к.квартиру Великодолинське, ЖК «Мариинский»

Великодолинское

Пожаловаться
45 000 $
714 $ за м²
3 просмотра объявления | 1 сегодня Показать статистику
Добавлено: 29 марта 2026, ID: 4882382
Характеристики
  • Без комиссии Нет 
  • Комнат
  • Общая площадь 63 м2
  • Площадь кухни 10 м2
  • Этаж
  • Этажность
  • Ремонт Евроремонт 
  • Планировка Раздельная 
Описание
Двокімнатна квартира за супер ціною! ЖК “Маріїнський”

Шукаєте простору квартиру з ремонтом у передмісті Одеси.
Тоді ця пропозиція саме для вас! Світла та затишна 2-кімнатна квартира з якісним ремонтом у сучасному житловому комплексі.
Загальна площа — 63 м кв

-Кімната 20 м² — панорамне вікно, кондиціонер, велика шафа
Кімната 12,8 м² — євроліжко, кондиціонер, вихід на балкон
Кухня 10,8 м² — кухонний гарнітур, побутова техніка, газовий двоконтурний котел, вихід на великий балкон
Просторий коридор 11,4 м² з шафою для верхнього одягу
Санвузол роздільний
• ванна кімната 3,9 м² з меблями
• вбиральня 2 м²

Переваги квартири:
• якісний ремонт
• індивідуальне газове опалення
• два кондиціонери
• зручне планування

Локація — ЖК “Маріїнський”, смт Великодолинське
- 25 хв до Одеси громадським транспортом
- 35 хв до центру Одеси
- маршрутки кожні 30 хв

Поруч: 2 школи та дитячий садок, магазини, супермаркет, кафе, дитячий майданчик та парк.

Телефонуйте!
АН «Комфорт»
Обратная связь
Міла
офлайн